Mezi nepřáteli a útočníky mají své místo zombie, tedy obživlé mrtvoly, a ty se nebojí ničeho. Proto je třeba mít na ně pořádné vybavení!  Chceme vám představit oblíbené „Nerfky“, které splní nejeden klučičí sen. Tyto, co jsme pro vaší inspiraci vybrali, jsou specializované na útočící zombíky. Pokud mají vaši chlapci rádi Nerfky, pak se můžete zúčastnit i naší soutěže a vyhrát jednu ze tří nových Nerf Zombie Revreaper!

Vzhůru na zombíky! Jaké Nerfky vám chceme doporučit?
 
5b03dc2024b4aobrazek.pngNERF ZOMBIE REVREAPER
 
S novým blasterem Nerf Zombie Revreaper vám neuteče žádný zombík a vítězství proti nim bude na dosah! Vydejte se do bitvy s tímto prvním blasterem se setrvačníkem. Obsahuje 30 šipek, kompatibilní i se šipkami Nerf N-Strike Elite (prodáváno samostatně).
 
5b03dc3b57679obrazek.pngNERF ZOMBIE STRIKE HAMMERSHOT
 
Když zaútočí zombík, budete připraveni je zasáhnout s blasterem Zombie Strike Hammershot. Blaster má rotační zásobník s kapacitou na 5 šipek. Rychle nabijte, rozhlídněte se po dalších zombících a blasterem Hammershot zaútočte! Pistoli Hammershot zvládnete ovládat jednou rukou. Blastr je dodáván s 5 Zombie Strike šipkami a instrukcemi.
 
5b0d43c12e21bobrazek.pngNERF ZOMBIE STRIKE SIDESTRIKE
 
Pomocí speciálního pouzdra si může vaše dítě připevnit svůj Nerf Zombie SideStrike blastr na pásek a uložit do něj 4 kusy šipek. Rychlé nabití umožní natahovací mechanismus. Do pouzdra se také vejde blastr Firestrike (prodávána samostatně). Je třeba tasit rychle a sejmout každého zombíka s blastrem Sidestrike.
 
5b03dc4fa1ce1obrazek.pngNERF ZOMBIE STRIKE DOUBLESTRIKE

S blasterem Nerf Zombie Doublestrike zasáhnete každého zombíka hned dvakrát a můžete ho nabít až dvěma šipkami! Kompaktní, jednoručný design tohoto blastru umožňuje rychlé nabití jednou rukou a střílení druhou. A když se zatáhne za kohoutek a zmáčkne spoušť, mohou vyletět dvě šipky za sebou! Jakmile vyrazíte do ulic s blasterem Doublestrike, zombíci proti vám nemají žádnou šanci!
 
5b03ddddbff8bobrazek.pngNERF ZOMBIE NÁHRADNÍ ŠIPKY

V boji proti zombíkům nikdy nevíte, na kolik jich narazíte. Buďte na boj připraveni s dostatečnou zásobou nábojů! Dobijte svou Zombie Strike výbavu dalšími 30 šipkami. Šipky jsou kompatibilní i s Nerf N-Strike Elite. (vybavení je prodáváno samostatně)

 
5b03de185f8b4obrazek.pngNERF ZOMBIE STRIKE FLIPFURY
 
Představte si tuto situaci: Jste jediní, kdo stojí mezi zkázou lidstva a ovládnutím světa zombíky. V té situaci přeci nemůžete ztrácet čas nabíjením! Blastr Nerf Zombie Strike Flipfury je pro vás ta nejideálnější možnost. S oddělenými rotujícími zásobníky, z nichž každý pojme až 6 šipek Zombie Strike, a natahovacím nabíjením vám blastr Nerf ZombieStrike FlipFury umožní vystřelit až salvu 12 šipek bez přebíjení. Až vystřelíte 6 šipek z vrchního bubnu, zmáčkněte druhou spoušť pro vyměnu bubnů a pokračujte v likvidaci zombíků. Zastavte invazi a ujistěte se, že se přes vás nedostane jediný zombík!

Naše soutěž

Napište nám pod tento článek, jak velkého máte doma „chlapáka“, co si rád hraje s Nerfkami. Na co si s nimi nejčastěji a nejraději hraje? Můžete získat jednu ze tří nových Nerf Zombie Revreaper, kterou může váš syn hned vyzkoušet! Pak raději nechoďte k němu do pokoje, bude se to tam hemžit zombíky! (diskuse bude pro soutěžní příspěvky otevřená do 6. 6. 2018 23:59)

Víte, co je Nerf Aréna? Pak se inspirujte na www.nerf.cz/c

Reklama