Milé čtenářky,

od začátku prázdnin máte možnost setkávat se na našich stránkách s jednou z vás. S Žofkou, která má úplně stejné starosti jako vy, trápí se, raduje se... A formou deníčku se vám svěřuje se svými životními peripetiemi.

Podle vašich ohlasů je vidět, že vás tento deníček zaujal, a tak jsme v pátek vyhlásili soutěž o Spray Panthenol forte. Získat ho mohla jedna z vás, která napsala pod Letní deník šílené Žofky smysluplný příspěvek. A činily jste se opravdu hodně. Této soutěže se zúčastnilo více než tři stovky vás, našich čtenářek.

Vyhrát ale mohla jen jedna... a tou se stává čtenářka bedanek, která pod číslem 241 napsala svůj malý příběh. Gratulujeme a děkujeme. Dáreček samozřejmě odesíláme.

 

16.7. 2005 23:51:44 - bedanek (Odpovědět) (Poslat vzkaz) [!smazat]
Tak to mi tak trochu pripomina moje nynejsi pocity. Taky bulim jako mala holka, jsem nastvana jak na tchyni, tak i tchana. Manzela mam pryc, takze bohuzel nemuze byt mym hromosvodem, ale aspon jsem ho bombardovala sms, jak jsem na jeho rodice nastvana. Kazdy patek si chodi pro malou a vcera si pro ni neprisli, ani nezavolali a pak jsem se dozvedela, ze si krasne opekaji na zahrade s manzelovymi obema bratry a dalsimi dvema vnoucatky a ze na nas se tzv. lidove "vyprdli". To, ze se vykaslali na me, to jsem si zvykla, ale ze kaslou i na malou, bylo na me moc. A pak uz se to jen valilo dalsimi a dalsimi telefonaty, ze jedou tam a tam a ze pokud teda chceme, ze mame za nema prijet na kole. Oni si vsichni vozi zadky v autech, dokonce v autosedacce nasi male se vozi svagrovic deti a nase mala ceka, az prijede babicka s dedou. Ach jo, jsem nastvana a jsem na ten vztek sama. Manzel prijede nejdriv v utery. Ale neva, jsem kozoroh, tak jsem se zabejcila a pripravila nasi prdolce jiny a lepsi plan. Nikoho se preci nebudu doprosovat. Ach, jak krasne jsem si ulevila. :o))) Jen lituji vas, co to po me lustite. :o)))

Deník šílené Žofky si můžete připomenout zde.

Reklama