Odnepaměti šlo mnohým podvodníkům pouze o zisk. Láká-li vás proto někdo na věčné mládí, dejte si pozor! Můžete se totiž svou duší upsat ďáblu! Po staletí známý příběh o Faustovi, který tuto situaci zažil na vlastní kůži, vám může být výstrahou.

Divadlo Hybernia, jedno z nejmodernějších muzikálových divadel, bude letos na podzim slavit 10. výročí od jeho slavnostního otevření. Producent divadla se proto k této příležitosti rozhodl přijít s novým zpracováním klasického námětu ďáblovy nabídky ve výpravném muzikálu na faustovské téma MEFISTO, který se poprvé představí divákům 1. listopadu 2016.

Zdenek Zelenka, autor libreta, se k muzikálu vyjádřil: „Děláme muzikál a tento žánr má svá pravidla, takže nejde o nějakou adaptaci či novou dramatizaci slavného Goethova díla Faust. Základní Faustovu volbu jsem se ve scénáři pokusil zpracovat tak, aby odpovídala požadavkům na současný moderní muzikál.“

ds

V tomto veledíle pojednávajícím o znovunalezení mládí bude čest si zahrát, jak nám ostatně potvrdilo spoustu herců. Mezi hlavní aktéry patří: Josef Vojtek, Jan Kříž, Petr Ryšavý, Karolína Gudasová, Iva Marešová, Markéta Procházková, Dita Hořínková, Tomáš Trapl, Jaromír Dulava, Michal Novotný, Zdeněk Izer, Hana Křížková, Renata Podlipská, Kristýna Daňhelová, Ladislav Korbel, Lukáš Kumpricht, Marco Salvadori, Andrea Holá, Lukáš Randák, Martin Pošta a další.

Není tedy divu, že se bude jednat o opravdu unikátní podívanou.

sd

Zdroj foto: archiv Muzikál Mefisto/tisková zpráva

Reklama