L´OCCITANEPřiznejme si, že péči o pleť dekoltu a krku tak trochu zanedbáváme. Přitom právě tato oblast brzy prozradí, kolik je nám opravdu let. Kůže v těchto partiích je obzvlášť tenká a známky stárnutí se na ní projevují dříve, než je nám milé.

Hladký dekolt a vypnutá kůže na krku jsou znakem mládí a proto bychom jim měly věnovat zvýšenou péči a pozornost, aby zůstaly co nejdéle krásné a zbytečně neupozorňovaly na náš věk. Která z nás by chtěla povadlou kůži na krku a hluboké vrásky brázdící výstřih. Ano můžeme je zamaskovat  pod oblečení, ale proč bychom to dělaly? Proč bychom se předčasně vzdávaly mladistvého oblečení, které tak svůdně odhaluje partii ramen a krásný dekolt, jenom proto, že jsme něco zanedbaly?

Ještě není pozdě

L´OCCITANE

Loccitane přišla s řešením v podobě nové kosmetické péče DIVINE, která navrací stárnoucí pleti opět mladistvou vitalitu a zdraví. Už se nemusíte obracet na plastické chirurgy, aby váš dekolt a krk získaly opět ztracenou pružnost, pevnost a barevné sjednocení tak typické pro mladou pleť.

Krásu mládí vám mnohem šetrnějším a příjemnějším způsobem vrátí zázrak získaný z přírody. Ze slaměnky, skromné květinky, která nikdy neodkvete. Jak symbolické že?

L´OCCITANEL´OCCITANE představuje již 5. patent díky kombinaci unikátního komplexu 7 aktivních ingrediencí a výtažku ze slaměnky, který působí v samém srdci pleťových buněk a bojuje proti známkám stárnutí.

Všechny tyto ingredience obsahuje i Luxusní pleťové mléko určené pro péči o krk a dekolt.

Naprostá novinka v cílené péči o pleť! Bohatá, ale přesto lehká krémová textura s nezaměnitelnou vůní se snadno a rychle vstřebává. Luxusní mléko zanechává pokožku jemnou a revitalizovanou. Složení s vysokým obsahem aktivních ingrediencí udržuje vlhkost v pleti a urychluje obnovu pleťových buněk*. Jemné mléko představuje ideální řešení v péči o citlivou pokožku na krku a dekoltu. Pro každodenní pohodlí vaší pleti.

Protože elegantní dekolt je znakem mládí!

200 ml

Cena: 1 050 Kč

Reklama