Svatba by pro nevěstu měla být nezapomenutelným okamžikem života. Většinou tomu tak je, ale otázkou v jakém smyslu. Aneta připravila pro svou kamarádku vskutku zajímavé zpestření jejího velkého dne, na které budou všichni přihlížející dlouho vzpomínat. Rozhodně ne v dobrém.

„S mou kamarádkou Táničkou se známe sedmnáct let. Prožila jsem s ní hodně věcí, včetně začátku a nejspíš i konce jejího současného vztahu. Za možný rozpad manželství můžu já, ač jsem to nechtěla. Měla jsem si dávat větší pozor na pusu,“ zpytuje své svědomí Aneta. Ta jakožto blízká kamarádka nevěsty nesměla u jejich velkého dne chybět. Kdyby ale věděla, co způsobí, nejspíš by raději zůstala doma.

svatba

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Můžete si také přečíst:


Vše probíhalo tak, jak mělo a všichni si svatební den užívali plnými doušky. Jak už to chodí, nechyběl ani alkohol. Právě pod jeho sílou si Aneta pustila pusu na špacír. „Seděla jsem se sestrou nevěsty a povídaly jsme si. Samozřejmě přišlo slovo i na téma nevěra. Já jsem pronesla něco ve smyslu, že nechápu, proč Táňa svého nyní už manžela tak dlouho podvádí. Opěvovala jsem ho, říkala, co bych já dala za to, mít takového chlapa a ona si ho neváží. Samozřejmě jsem přihodila i nějakou tu pikantnost, co jsem věděla, když mě najednou někdo chytl za rameno. Byl to Tánin manžel.“

To, co následovalo, by si nepřála zažít ve svůj den žádná nevěsta. „Karel se najednou rozeběhl k Táně a já s její sestrou za ním. Přiběhl k ní, ona seděla s rodiči, zvedl ji a začal na ni strašně křičet. Nejdřív nechápala, co se děje, ale Karel jí řekl, co z mých úst právě slyšel. To už kolem nás byli snad všichni, co na svatbě byli. Snažili jsme se vzniklou situaci nějak uklidnit, bylo to marné.“ Velký den skončil neutuchajícím pláčem nevěsty, odjezdem manžela neznámo kam, rvačkou otců a padlo i pár facek na Anetinu tvář. „Z doslechu vím, že Karel s Táňou žijí odděleně a mluví o rozvodu. Hrozně mě to mrzí, že tohle vše bylo jen kvůli mně,“ říká na závěr Aneta.

Čtěte také:

Reklama