Čtenářka Samečka potřebovala ve svém životě vrbu jen jednou jedinkrát a, jak píše, zneužila za tímto účelem svoji vlastní maminku. Jak posloužila tato vrba?

Vrbu potřebovala v těhotenství čtenářka Samečka. Proč a jak jí vrba posloužila, to si už přečtěte níže...


Milé ženy a vrby,
toto téma není moc veselé,ale já ten život tak vážně neberu, stejně z něj nevyváznu živá...
Já jednou potřebovala vrbu jako sůl a zneužila jsem svou vlastní maminku. No, fuj!!!
Nadešel čas na druhého potomka a já viděla na svém manželovi tu typickou mužskou touhu mít syna. Ačkoli se s dcerou pyšnil jak páv, při šití oblečků na panenky a podobných aktivitách byl ztracený a zálibně oprašoval ve sklepě autodráhu a vláčky, které měl jako malý kluk. Já otěhotněla a ouha, dvakrát za sebou vyšly špatné genetické testy. Celá rodina byla jak na trní a nejvíc to asi vzalo moji mámu. Pořád mě uklidňovala a šeptala, že mi ve všem pomůžou a pak tiše plakala, když si myslela, že to nevidíme. Po odběru plodové vody nám oznámili, že výsledky i s určeným pohlavím dítěte nám přijdou do tří týdnů. Přišly a bylo to v pořádku, ba co víc, byl to kluk! Já všem okamžitě oznámila, že miminko je zdravé, ale dostala jsem hrdinský nápad, že všechny překvapím a o tom, čím bude ten človíček čurat neřeknu ani slovo. Opravdu jsem netušila, že udržování tajemství je bolest tak strašlivá! Po třech dnech jsem to vyklopila mamině a ta okamžitě na mou hru přistoupila. Naše malé spiklenectví bylo jen maličkou náplastí za dny, kdy se trápila a bála o zdraví svého budoucího vnoučete. No, vydržely jsme statečně až do porodu. A věřte,že scénka na téma MAMI, TATI, VŠETCI, MY MÁME CHLAPČEKA!!! byla u nás přehrávána mnohokrát. Překvapení, štěstí, údiv a radost, že máme teda toho chlapečka byl hoden Oskara za nejlepší herecký výkon v kategorii HEREČKA. Ještě jednou díky, mami, byla jsi  fakt borec!
Zdravím Vás i všechny Vaše maminky,
Samečka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.3.2013: Jste dobrá vrba?

  • garnierDostala jste se někdy v životě do situace vrby?
  • Co se přesně přihodilo?
  • A jak to dopadlo?
  • Má podle vás vrba vůbec šanci urovnat rozbitý vztah?

Své příběhy zasílejte na již notoricky známou e-mailovou adresu (viz níže). Jednu z přispěvatelek odměníme dětským šamponem Garnier Kids Zelené jablko. E-maily s příspěvky zasílejte nejpozději 19.3.2013 do 15.00 hodin a nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést heslo: VRBA.

Reklama