Všichni dobře víme, jak obtížné je vymyslet dárek pro muže, ať už je to manžel, přítel, bratr nebo třeba kamarád. Snazší je to se ženami. Vybrat dárek pro ženu je sice jednodušší, ale otázkou je, zda dokážeme vybrat to pravé. A vtom je to umění. Každá ženská dušička ale jistě ocení zážitek spojený spéčí o své tělo – relaxaci snádechem orientu.

Chcete obdarovat kamarádku, která se snaží po těhotenství dostat zpět do formy? Takový dárek ji můžete dát nejlépe vy. Darujte jí terapii pro ženy po porodu.

Nebo máte dojem, že větší radost by ji udělal profesionální kurz vaření? Proč ne! Každá žena, které vaření přináší radost, se jistě ráda přiučí něčemu novému.

 

A co vymyslet pro maminku? Co takový odpočinkový pobyt na zámku pro romantické duše nebo večeřepro dva na lodi, která v minulosti hostila osobnosti, jakou byl například Jan Masaryk?

 

Chcete pobavit sestru nebo dobrou kamarádku? Už vás napadlo zajít do sexshopu, ale stud vám to nedovolil? Věřte, že i ostatní to někdy napadlo. Darujte jim návštěvu sexshopu jen a jen pro ně bez dalších svědků.

Takový dárek jistě ještě nikdy nedostaly!

 

Napište nám, který zážitek by nejvíce potěšil Vaši kamarádku, a my jednu zVás odměníme univerzálním certifikátem na zážitek vhodnotě 1000 Kč, který si můžete užít sama, nebo ho darovat!

 

50 zVás, které se soutěže zúčastníte, získá nárok na slevu 5% u nákupu zážitku na www.dejtonej.cz.

 

Soutěžte ZDE!

 

Reklama