Obchodní centrum Nový Smíchov připravilo Valentýnský kvíz – zábavnou odpolední show s Petrem Rychlým, v níž se patnáct párů utká v souboji o týdenní pobyt na horách s polopenzí v ceně 15 000 Kč a mnoho dalších cen.

Čtrnáct zamilovaných dvojic se dostane do hry nákupem v hodnotě alespoň 1 400 korun, uskutečněným od 9. do 14. února v kterékoli z prodejen obchodního centra a včasným příchodem na místo konání akce: prostory u fitness centra Holmes Place ve 2. patře OC Nový Smíchov v sobotu 14. 2. Kvízová soutěž a zábava s Petrem Rychlým odstartuje od 15 hodin.

Patnáctý soutěžní pár vybírají přímo facebookoví fanoušci Nového Smíchova, kteří rozhodnou počtem „liků“ pod fotografií dvojice. Vítězové této speciální ceny Sympatie získají kromě jistého místa v kvízu bez nutnosti nákupu také valentýnský pobyt pro 2 osoby v Aquapalace Praha v hodnotě 1 638 korun. Neváhejte a pošlete svoji zamilovanou fotku s partnerem na facebook NS.

Valentýn

Rozhodněte se rychle a přijďte co nejdříve s účtenkami v ruce už před 15. hod. Prvních, nejdříve příchozích 14 párů čeká vtipná a interaktivní show s Petrem Rychlým. Ten různými otázkami prověří, zda se dvojice navzájem dobře znají nebo se dokážou shodnout ve svých představách a názorech. Všechny soutěžní páry si budou moci vychutnat občerstvení z kavárny Café Coffee Day a získat poukaz na oblíbený Bubble Tea v hodnotě 500 korun. Třetí nejúspěšnější se může navíc těšit na 2 hodiny bowlingu v Equinoxe i s lahodným koktejlem, druhý na večeři v Makakiko Running Sushi v hodnotě 2 000 korun a vítězná dvojice dokonce na romantický týdenní pobyt od cestovní kanceláře Neckermann v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou včetně vstupu do krytého bazénu, sauny, vířivky či fitness v celkové hodnotě 15 000 korun.

Více informací o akci najdete na www.novysmichov.eu nebo facebookovém profilu Obchodní centrum Nový Smíchov.

Reklama