Chodí spolu už roky, žijí spolu i pracují. Jak moc ale zná Roman Štěpánek svoji přítelkyni, Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou? Prověřili jsme jej několika otázkami.

Jaké je vaše oblíbené jídlo?

G: Miluju italská jídla. Takže těstoviny, pizza, to je moje. Vaří hlavně přítel, jeho rodiče mají restauraci, on byl odmalička v kuchyni, takže mě od plotny odhání. Sice mě to baví, ráda vařím i peču.

Miss

Kterým jídlem byste jí udělal radost?

R: Dobrým kusem hovězího masa. Jinak miluje středomořskou kuchyni.

Úspěšnost: 80 %

Jak by měla vypadat vaše ideální dovolená?

G: Miluju kombinaci moře a výletů, třeba za památkami. Střídat to. Jeden den si zaplavat, druhý den si někam vyjet. Nebavilo by mě proležet 10 dnů na pláži a nic nevidět. Ale ráda jezdím i v létě do hor.

Z jaké dovolené by byla nadšená?

R: Musí tam být teplo a moře. Ideálně by to měla být kombinace výletů a válení se na pláži.

Úspěšnost: 100 %

Jaká je vaše oblíbená barva?

G: Modrá. Když jsem vyhrála Českou Miss, vyšlo to senzačně. Měla jsem na sobě modré šaty, modrá byla i korunka a dostala jsem modré auto. Když jsem pak řekla, že tuhle barvu miluju, všichni se smáli.

Jakou barvu má nejraději?

R: Modrou… Fakt?

Úspěšnost: 100 %

Kariéra, nebo rodina?

G: Jsem rodinný typ. Chtěla bych tři děti, ale ještě uvidím. Třeba už po jednom řeknu, že další už ne.

Co je pro ni přednější – kariéra, nebo rodina?

R: Řekl bych tak 60 na 40. Pro kariéru. Myslím, že je v tuhle chvíli pro ni přednější. Ale do budoucna by chtěla dvě děti. Co se mně týče, dokážu kariéru a rodinu skloubit. Podle mě se to nerozlišuje. Kariéra se dělá v práci, doma zase rodina.

Miss

Úspěšnost: 50 %

Jak byste si představovala svatbu?

G: Romantickou, ideálně někde venku. Nemusí to být asi úplně v kostele. Já jsem tedy pokřtěná, ale přítel ne. Chtěla bych středně velkou svatbu, ne moc lidí. Hlavně abych kolem sebe měla ty nejbližší. Jenže pokud bych si někdy brala přítele, ten chce velkou svatbu.  Ale to má ještě čas.

Kde a jak by se chtěla vdávat?

R: Myslím, že by chtěla malou svatbu, ale už jsem ji ukecal, že bude alespoň střední. Tedy jestli bude. Jen jsme se zatím hypoteticky bavili, jak by si to každý z nás představoval. Líbila by se mi někde na hradě. Nejsem pokřtěný, takže kostel by byl asi problém. Ale máme kamaráda katolického kněze. Říkal, že by nás do toho zasvětil, abychom případně mohli i tam. Chtěl bych to splnit Gabče, která je křtěná. A babičkám.

Úspěšnost: 100 %

Gabriela s Romanem vypadali jako dokonale sladěný a příjemný pár. Ona, křehce působící inteligentní dívka, on zase její ochránce, který ji během rozhovorů s novináři nespustí z očí. Typický případ dvojice, která to má v hlavě srovnané, a tak není divu, že je nepostihla takzvaná „missí nemoc“. Málokterá vítězka totiž nevyměnila po soutěži svého přítele za hokejistu či fotbalistu.

 

Čtěte také:

Reklama