punc

Tak trochu jako Alenka v říši divů jsem si připadal, když jsem objevil punčochy ve spreji. O co jde? Většina z vás asi ví... jde o do spreje schovaná hedvábná vlákna různých barev. Punčochy obsahují běžně zvlhčující a zpevňující složky, luxusnější pak například chrání před sluncem obdobně jako krémy.

Kolik stojí?

V internetových obchodech můžete punčochy ve spreji různých značek pořídit v cenovém rozmezí 1379 korun (na 20 až 30 použití a s diamantovým prachem, který dodá vašim nohám krásu) až 239 korun (na asi 6 použití).

Jak jsem se o těchto punčochách dozvěděl?

Přišla mi tisková zpráva, která krom jiného hlásala: Některé situace nebo zaměstnání vyžadují, aby ženy nosily punčocháče i v horkých letních dnech. Umělá vlákna na zpocené noze, to není nic příjemného... Optimální řešení nabízí punčocháče ve spreji s perfektním krycím efektem. Jsou dostupné v několika odstínech (světle a středně béžový), takže na pokožce působí velmi přirozeně.

Aplikace je velmi snadná a samozřejmě netoxická - stačí jen sprej rovnoměrně nastříkat na nohy, kde velmi rychle zasychá a výsledkem je dokonalá noha bez viditelných vad na kráse. Punčochy nesmyje déšť, nenaruší pot, na noze spolehlivě drží celý den a ve chvíli, kdy splní svou funkci, je lze jednoduše umýt mýdlovou vodou. Tato pohodlná a praktická módní novinka je kdykoliv po ruce (vejde se do kabelky), nechá nohu volně dýchat a ušetří mnoho nepříjemných chvil se zatrženými oky a podobnými nepříjemnostmi.

Tisková zpráva hovořila o punčochách Nyce Legs, které na internetu pořídíte už od 490 korun.

Kde se vzaly punčochy ve spreji?

Pátral jsem a zjistil, že o punčochách ve spreji psala již před třemi lety naše módní redaktorka Dana Svobodová. Podle jejích informací je vyvinuli Japonci, více v následujícím článku...

Už jste slyšely o punčochách ve spreji, četly, nebo je dokonce používáte? Líbí se vám podobné vychytávky, nebo dáváte přednost klasice?

Reklama