V letošním roce se na českém internetu objevily další zajímavé stránky určené převážně ženám. Řeč je o stránkách www.knorr.cz, společnosti Unilever. Od ostatních firemních stránek se kromě mnoha dalších věcí liší vysoce účelným propojením se stránkami www.nadoma.cz, téže společnosti.

Vstupem na stránky firmy Knorr se seznámíte s výrobky této firmy, která má tradici již od roku 1838. Historii firmy je zde věnována celá sekce – je to zajímavý příběh o dobrém nápadu, který se ujal, schopnosti udržet krok s dobou a o umění naslouchat spotřebitelům a reagovat na jejich potřeby.

O výborných polévkách, bujónech, jíškách, kořenicích směsích a dalších výrobcích Knorr, které patří k tomu nejlepšímu, co lze na pultech našich obchodů najít, se na těchto stránkách dozvíte informace, které vám prodavačka v obchodě určitě neřekne. Cokoliv dalšího byste chtěli o výrobcích vědět a nenalezli to ani v sekci Produkty, snadno zjistíte v rubrice Kontakt. Vyplníte jednoduchý formulář – jméno, emailovou adresu a vlastní otázku a pak už jen počkáte na rychlou odpověď. A to zdaleka není všechno!

Chybí vám nápad, co uvařit rodině k večeři? Na stránkách www.knorr.cz najdete každý den hned několik tipů co uvařit. A nejsou to tipy ledajaké! Najdete zde spoustu rychlovek i specialit. Recepty jsou hodnoceny ostatními čtenáři, a vy tak snadno získáte objektivnější náhled na to, jak asi bude jídlo u vás doma chutnat. Nechybí ani hitparáda nejlepších receptů.

Rádi soutěžíte? Na těchto stránkách nechybí ani zábava. Čekají na vás zajímavé soutěže, připravené ve spolupráci se sedmnácti dalšími značkami firmy Unilever, takže rozhodně je na co se těšit.

Grafické prostředí je přehledné, barvy vzbuzují příjemnou náladu tak, jak to má být.
Co si přát víc? Aby i ostatní firmy tento příklad následovaly a z českého internetu se tak stalo zas o něco příjemnější prostředí, plné užitečných informací.