Neuvěřitelně vitální a šaramantní muž s mladou jiskrou v oku letos oslaví neuvěřitelné kulatiny začínající sedmičkou, a tak jsme s ním připravili rozhovor, který si můžete přečíst již zítra.

 Josef Vejvoda

Foto I. Noveský

S panem Vejvodou jsem se seznámila na zkoušce vynikajícího big bandu CBC Czech big company. Ku příležežitosti jeho narozenin trénoval v pražské Redutě pod taktovkou Miroslava Surky na vystoupení 11. října 2015.

Foto I. Noveský

A měla jsem dokonce tu čest vyfotit se s panem Vejvodou a hercem Daliborem Gondíkem, který v orchestru hraje na bicí a moderuje:

 Josef Vejvoda

Tihle všichni skvělí muzikanti tvoří úžasnou hudbu s takovým drivem, že Vám z toho oči … ne, vlastně uši - přecházejí a hlavně svět je ihned hezčí. Víte, do Reduty jsem to poledne mířila po 39 stupni rozpálené Národní třídě docela zmožená….

 Josef Vejvoda

Po hodině jsem odcházela v naprosté euforii nabitá energií na milion stupňů! Nějaké vedro mně bylo ukradené! A to jsem slyšela jen část zkoušky, tedy zlomek toho, co orchestr předvede na samotném vystoupení.

 Josef Vejvoda

Vznášela jsem se na růžovém obláčku a přemýšlela, proč si tuhle super hudební klasiku, kterou nikdy nenahlodá zub času a která se snad nemůže nikomu nelíbit, vlastně doma nepouštím?

foto

Zítra se těšte nejen na rozhovor, ale také na fotografie pana Vejvody s různými slavnými osobnostmi a velmi exkluzivní rodinné, které mně poslal jen a jen pro vás. Dvě z jeho čtyř dcer jsou známými uměleckými osobnostmi.

Schválně: Víte, která z nich hraje v jednom oblíbeném TV seriálu a současně ztvárnila jednu z hlavních rolí ve filmu o Janu Saudkovi?

Reklama