Připravujeme pro vás reportáž ze slavnostní premiéry muzikálu Pomáda, která se koná v pátek 14. ledna 2000. Včera večer jsme položily několik otázek hlavnímu představiteli role Dannyho, Zbyňkovi Fricovi.

Žena-in: Pro kluky z muzikálu je pomáda důležitou součástí péče o vlastní image. Jak tahle role změnila váš vztah k vlastnímu účesu?

Zbyněk Fric: Úplně. Totálně. Nenosil jsem nikdy kotlety, mám světlé vlasy a Danny je má tmavé. Kvůli ještě jiné práci jsem musel udělat kompromis a mám barvu něco mezi tmavou a světlou. Kdybych mohl teď nosit účes podle sebe, měl bych dlouhé vlasy (a la Nirvana). Účes Dannyho s nakroucenou loknou do čela bych dobrovolně nenosil.

Žena-in: Máte osobně raději holky drsňačky nebo spiš hodné a skromné?

Zbyněk Fric: Ne drsňačky, spíš romantické a milé. Takové, jakou mám jednu doma.

Žena-in: Jakou roli hraje ve vašem životě láska?

Zbyněk Fric: Určitě velkou. Láska je pro mě motorem pro všechno, co dělám. A nemyslím to jen o vztahu mezi mužem a ženou, ale i pracovně. Je důležité dělat práci, která působí pozitivně na lidi a o tom herectví je.

Žena-in: Myslíte si, že existuje láska přes internet?

Zbyněk Fric: Myslím si, že počítač je neosobní. Nemůžete se podívat druhému do očí, nevidíte, jak se tváří, necítíte jeho vůni a nemůžete si na něho sáhnout. Moc tomu nevěřím.

Žena-in: Co čekáte od roku 2000?

Zbyněk Fric: Další kvantum práce. Myslím, že mám správný směr, jsem šťastný, že dělám to, co dělám. Mám pocit, že jedu správným směrem, tak budu jen zvyšovat rychlost.
Reklama