Léto je v Deers hravé, a proto jsme vyhlásili další soutěž o báječné ceny. Své letní selfie s Deers můžete zasílat až do 31. 8. 2014.

KDO JSOU DEERS?

Šperky s jelínky jsou v prodeji od roku 2005. Od konce roku 2009 Kamila Písaříková založila značku Deers, pod kterou navrhuje a tvoří. Značka je chráněna autorským zákonem.

deers

KAŽDÝ JELEN JE ORIGINÁL, každý je precizně ručně zpracován a nazdoben má své jméno a je v prodeji i s náhradními díly. Brože, luxusní náhrdelníky, přívěsky, čelenky, náušnice, prstýnky a další druhy šperků s jelínky, to vše najdete pod značkou Deers. Exkluzivitou je ŘÁD TŘPYTIVÉHO JELÍNKA a limitovaná edice autorských kabelek s jelenem Envelope Dara bags for Deers.

Používáme broušené třpytivé komponenty Made With Swarovski® Elements.

Šperky jelínků Deers si za svou dobu, co existují, získaly mnoho fanynek a fanoušků, kteří stále častěji doplňují svá jelení stáda. Osvětu dělají u nás v České Republice i za hranicemi.

Značka Deers se představila na Designbloku 2010 i 2011. V září 2011 prezentovala své šperky Kamila Písaříková v Bruselu v Pražském Domě. Stádečka šperků s jelínky Deers.cz putovala skoro do celé Evropy i mimo ni. Zákaznice si jelínky oblíbily například v Japonsku, Americe, Mexiku.

V prosinci 2011 představila autorka Kamila Písaříková svůj první koncept Deers pop-up shop, který se koná pravidelně několikrát do roka a přináší zákaznicím možnost osobního přístupu v nakupování i limitované kolekce.

deers

V České Republice patří mezi zákaznice Deers i známé tváře. Šperky s jelínky Deers.cz nosí například Chantal Poullain, Eliška Kaplicky, Zuzana Stivínová, Míša Maurerová, Eliška Balzerová, Hana Wagnerová, Jitka Schneiderová, Nikol Kouklová. V roce 2012 se jelínci Deers představili i na Olympiádě v Londýně a nosí je tak i Bára Špotáková, Petra Kvitová a Štěpánka Hilgertová. Svůj Řád třpytivého jelínka vlastní i Madeleine Albright, pro kterou byl speciálně vytvořen na míru při jejím křtu knihy Tajná řeč broží v roce 2010.

Každý půlrok vznikají ucelené kolekce, které mají jednotný charakter, specifické barvy a zdobení. Designové kolekce jsou vytvářeny speciálně i pro jednotlivé fashion obchody dle tématu či stylu daného obchodu či značky.

deers

V e-shopu zákaznice najdou každý týden nové šperky z kolekcí, úplné novinky a luxusní exkluzivity, které existují pouze v jednom kuse.
V ateliéru v Praze na Vinohradech najdete i showroom, kde je k prohlédnutí i k prodeji vždy aktuální kolekce. Novinkou jsou také tématické dny pro stálé zákaznice.
Aktivní je značka Deers také na sociálních sítích. Početné fanynky má na Facebooku, kde jejich počet přesáhl 16 tisíc, Instagram, Twitter i Pinterest mají jelínci Deers také rádi.

Šperky jelínků DEERS jsou v prodeji v těchto kamenných obchodech: ABC Art and Books, Galerie Gask, Julius fashion shop, La Femme Mimi, Pour Pour, Mata hari, Debut Gallery, Tribu, Design Hotel Romantick.

deers

Velká letní soutěž!

21. června odstartovala letní soutěž „LETNÍ SELFIES S DEERS“, která potrvdá do konce srpna. Pravidla jsou jednoduchá.

Vyfoťte se stylem „selfie“ fotky s jedním, nebo i více jelínky Deers a fotku pošlete na e-mail atelier@deers.cz s heslem Seflies Deers.

Soutěží se o ceny, které potěší všechny vaše smysly. Vyhrát můžete poukazy na šperky Deers spolu s gurmánskými zážitky, parfémy i luxusní kosmetikou. Hlavní výhrou pak bude možnost se na jeden den stát součástí týmu Deers, a podílet se tak na přípravě třpytivé kolekce.

Reklama