5e1d8fb616975obrazek.png
Byl to takový malý šikula na tyči, který zametal skoro sám. Museli jste jej sice tlačit před sebou, ale pořád to byl oproti klasickému smetáku velký posun. Jako malá holka jsem si ho moc užila. Babička mi ho vždy svěřila s důrazem, ať nikde nezůstane žádný drobeček. Čas ale pokročil a práci nám usnadňují bateriemi pohánění pomocníci.

Bateriové koště je hned snadno po ruce. Nemusíte vytahovat vysavač. V mžiku uklidí drobečky od snídaně, prach, nečistoty i chlupy našeho čtyřnohého kamaráda.
5e1d8fc61902bobrazek.png

Udržet domácnost stále v naprosté čistotě je téměř nemožné. Stačí nechat chvíli otevřené okno a vítr nafouká prach přímo do místnosti. V kuchyni se na podlaze každou chvíli usadí drobečky od snídaně nebo vaření. Na koberci se zachytávají chlupy domácího mazlíčka a v předsíni si stačí dvakrát sundat boty a okamžitě jsou na podlaze další nečistoty.

V takových chvílích nebývá čas na hledání vysavače ani na zdlouhavé přípravy na vysávání.  Zároveň je potřeba zbavit se drobečků, chlupů a nečistot dříve, než do nich kdokoliv stihne šlápnout, nebo než se nadobro usadí ve vláknech koberce.
5e1d90004995dobrazek.png
Bateriové koště Kärcher KB 5 je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodné i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle i pod nábytek. Komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelnou nádobu lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné. Schováte jej do komory, do skříně, nebo vedle věšáku.5e1d8fe563a81obrazek.png

Více informací najdete na www.karcher.cz.
5e1d8fa338d8fobrazek.png

Reklama