Moje kamarádka je moc pěkná holka. Vždycky měla hezký kluky a na mě zbyly ty ošuntělejší. Nedá se nic dělat, nejsem tolik hezká jako ona.

Ale teď, teď má opravdovýho krasavce.

 

Ježiš, jaký on má ramena a velký ruce, to se málo vidí. Vždycky jsem byla na chlapáky, takový ty třasořitky mi nikdy nic neříkaly.

 

Vím, že se do zelí neleze, ale on mě neskutečně přitahuje.

Když se na mě podívá, všechno ve mně se sevře, to aby to za chvíli zase s takovým tím šimráním roztálo. Je to nádherný pocit…

 

Už delší dobu se mi zdálo, že po mně pokukuje.
Vždycky když se mě dotkne, ať už nechtěně nebo třeba při podání ruky, celá se rozechvěju a nechce se mi věřit, že on ty blesky, co mezi námi proudí, necítí. Asi ano, asi to taky cítí…

 

Právě tento týden jsme byli všichni společně na večírku.

Opili jsme se, ta jeho měla totiž narozeniny. A trochu to přehnala, tak jsme ji museli naložit do taxíku, a odjela domů. Na oslavě nás zůstalo jen pár, několik přátel – já a on. Nemohla jsem si pomoct…

 

Koukala jsem na něj, jak sedí na barové židli.

Nemá jen hezká ramena i zadek a jeho celková figura je prostě nádherná. Nemohla jsem od něho odtrhnout oči. Nakonec si toho všiml a usmál se na mě. To byla jasná výzva.

 

Přišla jsem k němu a dali jsme si spolu poslední skleničku. Trochu jsem se už motala a požádala ho, jestli by mě nedoprovodil domů. Nejdřív se tvářil trochu zmateně, ale pak si všiml, že už okolo nás nikdo není.

 

Jeli jsme spolu taxíkem a já mu dala ruku na jeho koleno. Okamžitě ztuhnul a dal mi svou ruku na tu moji. Chvíli to vypadalo, že mě chce odmítnout, ale ruku jsem posouvala a on ji nakonec pevně stisknul. Vystoupili jsem spolu a já ho u domu začala vášnivě líbat. Dala jsem do toho vše, což nebylo tak těžké. Jakmile mi dal svou ruku na zadek, cítila jsem, že jsem vlhká a rozpálená jako snad nikdy. Doslova jsme vpadli do mého bytu.

 

V předsíni jsem ho svlékla a líbala jeho hruď. Nevím, kde se to ve mně vzalo, ale možná jsem ho tak trochu znásilnila. Když ležel na zádech, nechala jsem ho líbat moje bradavky a pak se dlouze věnovala jen jemu. Pohrávala jsem si s ním dlouho a obratně, tak jak to umím. A tak jak to mám ráda.

 

Jakoby se v něm něco vzedmulo, najednou rychle vstal a s trochou násilí mi to udělal ve stoje. Přirážel opravdu tvrdě. Nevnímala jsem tu bolest, která se měnila v rozkoš. Rozkoš mě zasáhla mocně a náhle… Ležela jsem na své posteli, ale to už on byl na odchodu.

 

Miluju ho, miluju ho celou svou duší. Nebo možná celým tělem od hlavy až k prstům u nohou. Zbožňuju ho a nevím, co s tím…

 

Poradíte mi?

Reklama