5ce550cef2de9panove.jpg

Jsou nějaké boty, které by ženy podle vás neměly nosit?
Vojta Drahokoupil: To je jedna bota, kterou opravdu nenávidím, a to jsou balerínky. Protože, když se na to podívám, tak mě to odpuzuje. Spousta žen mi totiž řekla, že jich vždycky smrdí nohy potom. A já když vidím baleríny, tak už to v tom vidím. Takže ať maj podpatky nebo cokoliv jinýho, ale balerínky jsou pro mne opravdu vosrtý!

David Gránský: Asi si moc k ženám nedokážu představit klasický sandály. Takový ty outdoorový nebo sportovní.

Pavel Callta: Nejsou. Hlavně ať jsou pohodlné.

Jakub Štěpán: Takové ty válcovité s chlupama uvnitř – válenky.
 
A naopak, které by měly nosit častěji? Které se vám na ženách líbí?
Vojta Drahokoupil: Když už podpatky, tak mám samozřejmě raději co nejtenčí, takový ty cihly mě taky úplně nebaví. Jinak jsou fajn třeba tenisky.

David Gránský: Já jsem otevřený všemu. Moje snoubenka nosí úplně všechno od vysokých po kotníkový, od nízkých po vysoké podpatky, doma nosí takové ty gumové pantofle. Je mi to úplně jedno. Zaplať pánbůh mám přítelkyni, která módě tak nějak rozumí a věnuje se jí a vždycky jí to sluší.

Pavel Callta: Líbí se mi sportovní bílé boty. Klasika. A když se jde za kulturou třeba do divadla, tak samozřejmě něco formálnějšího, třeba lodičky.

Jakub Štěpán: Líbí se mi například tenisky. Sám jich mám doma spoustu a oceňuju, když dokáže holka zkombinovat kecky třeba se sukní, to tleská

Foto: Profimedia, FTV Prima - Modrý kód, Shutterstock

Reklama