panove.jpg

V poslední době jsou opět v módě zvířecí vzory. Líbí se vám na ženách?
Vojta Drahokoupil: Já když si představím ten velikej kabát se vzory leoparda, tak to se mi vůbec nelíbí. Já jsem spíš na klasiku. Tyhle zvířecí přepálenosti mi přijdou zbytečný.

David Gránský: Já si myslím, že je to individuální. Rozhodně nejsem proto, aby se zabíjela zvířata a svlékala z kůže, aby nějaká žena mohla do společnosti v něčem takovém. Ale pokud jde o umělé kožešiny nebo jen vzory na oblečení, to mi nevadí.

Pavel Callta: Moc na to nejsem. Ale záleží. Někomu to sluší.   

Jakub Štěpán: Přijde mi, že zvířecí vzory jsou trendem, co měl raději zůstat v devadesátkách.
 
Je nějaké oblečení, které se vám na ženách nelíbí? 
Vojta Drahokoupil: To je jedna bota, kterou opravdu nenávidím, a to jsou balerínky. Protože, když se na to podívám, tak mě to odpuzuje. Spousta žen mi totiž řekla, že jich vždycky smrdí nohy potom. A já když vidím baleríny, tak už to v tom vidím. Takže ať maj podpatky nebo cokoliv jinýho, ale balerínky jsou pro mne opravdu vosrtý!

David Gránský: Nemám rád kožené legíny. Jakože někdo si vezme jen ty legíny a k tomu krátké triko. Nějaká postava si to může dovolit, nějaká ne. Na to ženy moc nedbají a občas nemají soudnost. Nemají na to proporce a teď se narvou do těch upnutých kožených legín, a fakt to není pěkný!

Pavel Callta: Nemám nic, co by mi vyloženě vadilo.

Jakub Štěpán: Nejsem úplně zastáncem legín, ty patří spíše do fitka, ne do ulic
 
A co by naopak měly ženy nosit častěji? Co se vám jako muži líbí?
Vojta Drahokoupil: Mám rád, když má holka šaty, džíny, tričko. Aby jí bylo pohodlně. Každopádně já jsem milovník sukní. Ať už to je jakákoliv. Nemsuí to být nutně mini. Jakékoliv sukně a šaty mám moc rád.

David Gránský: Moje snoubenka nosí tak nějak všechno a mně se to líbí. Důležité je to umět zkombinovat.

Pavel Callta: Mám rád, když žena nosí to, v čem se cítí dobře. Třeba teď když začíná léto, líbí se mi kraťásky a celkově mám rád na holkách košile a džíny. Já nejsem náročný a líbí se mi skoro všechno, když se v tom cítí pohodlně. Mám rád i takový ten vintage styl. A miluju kancelářské formální oblečky.

Jakub Štěpán: Hluboký výstřih, potřebujeme ke spokojenosri víc výstřihů
 
Líbí se vám na ženách více jednodílné nebo dvojdílné plavky?
Vojta Drahokoupil: Já byl klasickej dvoudílňák, ale teď jak jsme starší, tak se mi to nějak přehodnocuje a vůbec mi ty jednodílný nevaděj. Když v tom má holka hezký tělo, tak je asi jedno, co má na sobě.

David Gránský: Líbí se mi oboje. Ať jsou to bikiny nebo jednodílné, přijde mi to sexy všechno.

Pavel Callta: Záleží. Jelikož jsem 9 let závodně plaval, plavkyně nosí jednodílné, takže mi to nevadí a přijde mi to taky hezké. Líbí se mi oboje.

Jakub Štěpán: Dvojdílné, jednoznačně

Foto:  Profimedia, FTV Prima - Modrý kód

Reklama