shutterstock-564011590.jpg

Beran a Rak
Berani si potrpí na rychlý pohyb, vydělávání peněz a romantiku okamžiku. Jakmile přeskočí u Beranů jiskra, není co řešit. Takhle ale nefungují sentimentální Raci, kteří potřebují více času na to, aby získali důvěru ve svůj protějšek. Těmto znamením to klapat nebude.

Býk a Vodnář
Zvídavý Býk je stabilní a předvídatelný, zejména ve věcech srdce. To může znamenat romantiku a spolehlivost pro některé a stagnaci pro ostatní. Pro Vodnáře, inovátory, je tonto životní styl recept na pěknou nudu. Vodnáři vyžadují originalitu a potřebují k sobě protějšek, který dokážou oslňovat intelektuálně a umělecky. Stabilní Býci proto potřebují klid a žádné zvraty a to jim divocí Vodnáři nezajistí.

Blíženci a Štíři
Blíženci jsou jako dvě osoby v jednom těle, a proto se u nich často můžete dočkat protichůdných názorů. Což je pro Štíry neakceptovatelné. Ve chvílích, kdy totiž Štíři necítí klid a nemají jistou půdu pod nohama, nechtějí své city investovat. Blížencům je nejlépe v dynamickém prostředí a chtějí žít často velmi nespoutaně.

shutterstock-752958277.jpg

Panna a Váhy
O Pannách se říká, že jsou nejvtipnější a nejvíce duchaplným znamením horoskopu. Navíc mají velmi přímou a stabilní povahu. Drží se pevně nohama na zemi a nerady riskují. To není nic pro romantické Váhy. Osoby v tomto znamení jsou v lásce velmi optimističtí a mají tendenci věřit, že téměř všechno je možné, pokud budou oba v páru spolupracovat. Ale to, co považují za inspirující, se jeví jako úplně naivní pro Panny. Nene, tady láska nepokvete.

Kozoroh a Střelec
Kozorozi jsou tvrdě pracující, ambiciózní a zaměření na cíl. Oni vědí, co chtějí a hledají k sobě spolehlivé životní partnery. Střelci jsou jejich volnomyšlenkářským opakem. Vědí, že mohou okouzlit všechny v místnost, a to i v případě, že budou chybovat nebo přijdou třeba pozdě. Kromě Kozoroha.

Lev a Ryby
Citlivé Ryby jsou přeplněné karmickou moudrostí (všechny alternativní směry jim jsou blízké) a empatií pro druhé. A odvážní Lvi jsou plní lásky k sobě a věrnosti ke svým nejbližším. Přesto se tyto dvě znamení nesnesou a z dlouhodobého hlediska by se spolu trápila.

Uložit