Pokud patříte mezi milovníky skvělé kávy, určitě jste si nenechala ujít testovací soutěž „Ochutnejte novou kávu Jihlavanka Espresso Delicato“. Tato soutěž proběhla na našem magazínu ve spolupráci se značkou Jihlavanka u příležitosti uvedení novinky z řady Jihlavanka Espresso - Jihlavanku Espresso Delicato. Je to káva, jejíž složení a specifické parametry pražení ji předurčují právě pro konzumaci s mlékem. Vyhrálo a testovalo celkem 7 z Vás. Jste zvědavá, jak testování dopadlo? Dle výsledků ankety na výbornou!

Na co všechno se mohli výherci v testovacím balíčku těšit? Obdrželi balení 500g zrnkové kávy Jihlavanka Espresso Delicato, 250g balení pražené mleté kávy této značky a šálek na espresso Jihlavanka.

Jihlavanka Espresso Delicato

Každý z výherců si vybral jiný způsob přípravy svého oblíbeného nápoje. Někdo zkoušel Jihlavanku Espresso Delicato jako klasického turka, jiný jako překapávanou kávu a samozřejmě se dělalo především klasické espresso. Při využití  kávovarů došlo i na cappuccino nebo caffe latte, takže se domácnosti měnily doslova v soukromé kavárny.

Všem kávová novinka chutnala a dokonce by ji i doporučili svému okolí. Navíc v poměru kvalita vs. cena připadala výhercům jako bezkonkurenční. Kromě jemné chuti káva Jihlavanka Espresso Delicato zaujala i svým aroma a jak uvádí shodně hned několik výherců, káva dokázala příjemně provonět celý byt.  

Jihlavanka Espresso Delicato obsahuje kvalitní směs prémiové kávy druhu Arabica, jež nabízí komplexnost chuťových odstínů, v kombinaci se silným a plným tělem kávy Robusta, která zároveň zajišťuje vydatnou pěnu. Směs je připravena tak, aby vyhovovala chuťovým preferencím českých spotřebitelů.

Jihlavanka Espresso Delicato je v nabídce jak ve formě pražené mleté kávy, tak celých zrn.

Více inspirace na voňavou kávu najdete na stránkách www.jihlavanka.cz

Espresso Delicato

Reklama