Máme tu vyhodnocení hledací soutěže ze čtvrtečního klání o balíček Vichy! Bylo vás hodně, kterým se podařilo najít všech 20 obrázků. A komu uděláme před víkendem radost? Na koho se usmálo štěstí ve čtvrtečním hledání?

ctvrtek

Výherce ČTVRTEČNÍHO hledání je nick:

  • Šiši

Gratuluji a užijte si krásnou výhru.

Nevyhrála jste? Nezoufejte, ještě máte šanci vyhrát dnes! Držíme palce.

Tentokrát jsou to balíčky s přípravky nové čisticí řady Pureté Thermale od Vichy. Soutěží se od středy do pátku. Každý den vyhraje jedna z vás balíček, ve kterém bude ČISTICÍ MICELÁRNÍ VODA 3v1 a ZKLIDŇUJÍCÍM ODLIČOVAČEM OČÍ. Zkuste to taky!

Pravidla

Celkem ve dvaceti článcích magazínu, které vyšly od 16.3.2015, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 20.

Každý všední den, od středy do pátku vyhraje 1 z Vás, celkem tedy 3 soutěžící!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 16.3.2015, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Soutěž probíhá od středy 22.4. 2015 až do pátku 24. 4. 2015 do 23.59 hodin.

Každý den bude uveřejněn jeden výherce!

Držíme palce!

one

Znáte unikátní novou čisticí řadu Pureté Thermale od Vichy? Seznamte se!

Stejně důležité, jako zvolit správnou péči o pleť, je její důkladné odlíčení a čistění. To představuje klíčovou část pečující rutiny, zdroj krásné, zdravé a ideální pleti. Ať už se jedná o pleťovou vodu, mléko nebo gel, je vždy potřeba respektovat nejen jednotlivé typy pleti, výběr textur, ale i stupeň znečistění pleti.

Vichy nyní přichází s novou řadou kultovních přípravků Pureté Thermale v atraktivním a moderním balení, a navíc představuje dvě novinky, čisticí přípravky nové generace: Zkrášlující čisticí micelární olej, úplně první micelární olej v lékárnách a Osvěžující čisticí gel.

Reklama