Za dveřmi je druhá květnová neděle, kdy si připomínáme jednu z nejmilejších a nejdůležitějších osob v našem okolí - naši maminku. Snad každou ženu potěší bonboniéra a kosmetika. Máme pro vás skvělý tip! Zapojte se do hledací soutěže a vyhrajte mamince krásný balíček. V balíčku se můžete těšit na merci Finest Selection, odličovací mléko a pleťovou vodu z řady Essentials od Garnier! A my známe další dvě výherkyně!

Kdo měl štěstí ve čtvrteční hledací soutěži a udělá mamince radost:

  • studentkaVos
  • Liba1

ct

Gratulujeme k výhře, a pokud jste zatím nevyhrály, tak nezoufejte - soutěž trvá až do neděle! POZOR! Pro pátek, sobotu a neděli platí, že můžete 15 obrázků sebrat jakýkoli z těchto volných dní.

Pravidla jsou jednoduchá

Celkem v patnácti článcích magazínu, které vyšly od 13. 4. 2015, najdete následující obrázek (viz koláž). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 15.

Každý den, od středy do neděle (POZOR! pátek, sobota a neděle je za jeden den – můžete hledat kterýkoli z těchto dní), vyhrají 2 z Vás, celkem tedy 6 soutěžících! A to už stojí za to, co říkáte?

V pátek, sobotu a neděli hledáte tento obrázek:

pa

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže budou zařazeny články a novinky vydané od 13. 4. 2015, datum vidíte v rubrice vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Soutěž probíhá od středy 6. 5. 2015 až do neděle 10. 5. 2015 do 23.59 hodin.

Každý den budou uveřejněni dva výherci!

Držíme palce!

V balíčku se můžete těšit na:

merci Finest Selection 250 g

Jako stvořené pro tento účel jsou kolekce čokolády merci v balení Finest Selection.

Chuť, která vyhovuje každému.

merci Finest Selection obsahuje čtyři lahodné a pečlivě vybrané čokoládové kolekce vyrobené z těch nejlepších ingrediencí: výběr nejlepších druhů, mléčná, hořká varianta a extra hořká varianta.

Jak jinak byste mohli vyjádřit srdečné díky někomu, na kom vám záleží?

Merci


Prvním krokem ke krásné pleti je správné čištění.  Pleť je nutné důkladně vyčistit ráno i večer. Je to rutina, která by měla být přirozenou součástí hygieny každé ženy. Nejprve je potřeba zbavit pleť všech nečistot, které se na ní usazovaly během dne, a zbytků make-upu. K tomu poslouží čisticí mléko – např. mléko z řady Essentials od Garnier, kde si můžete vybrat druh mléka, který je určený právě vaší pleti. Zvolte si, zda je pro vás vhodnější osvěžující vitaminové mléko pro normální a smíšenou pleť nebo zklidňující odličovací mléko pro suchou a citlivou pleť.

Mléko je vhodné používat v kombinaci s pleťovou vodou (tonikem), která z pleti odstraní zbylé nečistoty a připraví ji na aplikaci krému. Čisticí mléko a tonikum tvoří účinnou dvojici pro čištění pleti, proto je tonikum neodmyslitelnou součástí čisticích řad Essentials od Garnier. Je vhodné zůstat u stejné řady, protože máte jistotu, že složení výrobků se bude perfektně doplňovat.

mlekomleko

Reklama