Po celou dobu soutěže se sušenkami BeBe dobré ráno jste mohli na magazínu Žena-in.cz sledovat, jak si vedou jednotlivá videa. Nejprve ale krátké připomenutí...

O co šlo?

madlJirka Mádl předtančil na ukázkové video BeBe tanec. Úkolem soutěžících bylo natočit vlastní video a ukázat, jak jim BeBe Dobré ráno naladilo celé dopoledne v rytmu Bebe tance. A výhra byla vskutku lákavá: 150000 korun!

Soutěže se zúčastnilo celkem 47 tvůrců. Nadšení BeBe filmaři pojali svá videa nejrůznějším způsobem. Dlouho bylo na prvním místě video I na vesnici BeBe chutná, které přineslo svérázný pohled na to, jak si zlepšit vstávání do práce. I další videa stála za to a nutno říct, že nikdy nešlo pouze o prosté odtančení.

Soutěžící vtiskli svému BeBe tanci rozmanité příběhy. Někteří se rozhodli natočit evoluci snídaně v průběhu století, jiní úsměvně poukázali na to, co vše jsou lidé ochotni udělat pro to, aby k snídani získali BeBe dobré ráno. Další videa vyprávěla o tom, jak BeBe dokáže změnit den, sny, zkrátka jak přivede k dobré náladě a dodá energii... Filmovalo a tancovalo se na vesnici, ve městech, na poli, v ložnici, v kanceláři, před týpí, či dokonce na fotbalovém hřišti.

Do hlasování o nejlepší video celkem přišlo 37 458 hlasů!

O soutěži jsme vás pravidelně informovali v našich článcích...

Mohli jste ji ale samozřejmě i sledovat na stránkách: www.hnutizadobrousnidani.cz.

To, že jste neváhali a zúčastnili jste se soutěže také, sklidilo mezi našimi čtenářkami bouřlivý ohlas (více o účasti čtenářek magazínu Žena-in.cz najdete zde: Tančili jsme a bylo to super!). Přesto tento úspěch na „domácím" poli nestačil na tři nejlepší videa, která vybrala nejen porota, ale i návštěvníci stránek www.hnutizadobrousnidani.stream.cz.

A jak tedy celá soutěž dopadla?

  • 1. místo a 150000 korun získali autoři videa: Ty krávo, BeBe!, které dostalo 17228 hlasů.
    Video si prohlédněte zde: Ty krávo, BeBe!
  • 2. místo získali autoři videa: KRSHDOLLS pro Bebe dobré ráno, které obdrželo 9018 hlasů.
    Video si prohlédněte zde: KRSHDOLLS pro Bebe.
  • 3. místo získali autoři videa: BeBe evoluce!!!!, které dostalo 7039 hlasů.
    Video si prohlédněte zde: BeBe evoluce!!!!.

hnutíOd zástupců soutěže jsme se dozvěděli, že: „U videa Ty krávo, BeBe! porota zejména ocenila netradiční scénář, natáčení na různých lokacích a celkovou dynamiku střihu, která umocňovala energii videa. Každé video ale mělo svoji konkurenční výhodu a bylo náročné vybrat mezi tolikými kvalitními a pracně vyrobenými videi. Všem soutěžícím děkujeme.“

BeBe Hnutí za dobrou snídani pro vás již dnes chystá další zajímavé soutěže. Pokud se jich chcete zúčastnit, stačí navštívit stránky: www.hnutizadobrousnidani.cz!

Jak se vám líbí vítězná videa? Hlasovali jste také pro některé z nich? Zúčastnili jste se této soutěže?

Reklama