Tereza Maxová
Vzácnou návštěvou byla supermodelka Tereza Maxová, která se nedávno vrátila zpátky do Čech. Lesklé červené šaty s dlouhým rukávem jí moc slušely. Zajímavými zlatými lodičkami také neudělala krok vedle. Vtipnou třešničkou nebo spíše jahůdkou stylového outfitu bylo psaníčko s těmito plody.

Jitka Nováčková
Další krásnou blondýnou byla modelka Jitka Nováčková. Ta přišla podpořit svého kamaráda Karla Kovyho Kováře a vzala s sebou i prarodiče. Cena jejího outfitu byla kolem 200 tisíc korun. Třpytivé šaty byly značky Jiří Kalfar a psaníčko Yves Saint Laurent. Model byl povedený, jen lodičky bychom zvolily jiné a Jitka si mohla dát víc záležet na úpravě vlasů.

Jitka Zelenková
Zpěvačka Jitka Zelenková vypadá pořád výborně. S oblečením na přenos si ale moc velkou starost nedělala. Zvolila jednoduché černé kalhoty a bílou halenku, kterou ozdobila trikolórou. Příště by to asi chtělo trochu víc.

Lenka Krobotová a Klára Melíšková
Podpořit své známé přišly také herečky Dejvického divadla. Lenka Krobotová dorazila v černých zavinovacích šatech, které neurazí ani nenadchnou. Ozvláštněním byly zelené lodičky, které kontrastovaly s její barvou vlasů. O něco hůře si vedla její kolegyně Klára Melíšková. Šaty se hodí spíše na denní nošení, ne na večerní událost (i když nevíme, z jakého jsou materiálu) a vysoké kozačky jsou krokem vedle.

Foto: Profimedia

Reklama