I z našeho magazínu znáte Davida Novotného, organizátora ženami oblíbené soutěže Muž roku. Před časem jste si mohly přečíst rozhovor s ním a dnes se můžete podívat na fotky z jeho narozeninové party, kam přišla spousta známých osobností, se kterými David spolupracuje a s jejichž pomocí organizuje mnohé charitativní akce...

david4

I na krájení originálního dortu došlo - oslavenci David Novotný a Soňa Marková

Na večerní akci do Hotelu Majestic Plaza zavítala řada osobností, aby poblahopřály Davidovi Novotnému a místopředsedkyni zdravotního výboru poslanecké sněmovny Soně Markové, která spolu s ním také slavila narozeniny. Oba oslavenci si večer užili, dojatě děkovali za dary přijímali celý večer gratulace...

david6

David s kyticí od Ivany Jirešové

Jako první z hostů dorazil Jan Cimický, také oslavenec ve znamení Ryb. Eva Decastelo přišla podpořit bývalou manželku svého muže Štěpánku Decastelo, která akci spolumoderovala a své role se zhostila úžasně i spolu s chraplající Míšou Noskovou, jíž hlasivky vypověděly službu.

david2

Moderátorky večera - Štěpánka a Míša

Petr Poláček dorazil sám bez své přítelkyně, po delší době se ve společnosti objevil Václav Glazar, který vypadá skvěle a zatím ho netrápí žádná nemoc! Na party se objevila i Dominika Mesárošová v tričku s Minnie, které se líbilo hlavně oslavenci Davidovi: „Pojedeme spolu do Disneylandu, co říkáš?“ smál se David a Dominika přikyvovala.

david5

David s Dominikou: Póza pro fotografy :)

Excelentní zpěvačka Madalana Joao s Míšou Noskovou zazpívaly krásný duet Tell him, věnovaný oslavenci. Vystoupila i Katka Peclová, která měla své první vystoupení v Praze. Katka zpívá v duu Katka a Jindra a vybrala si speciálně i své blyštivé šaty, které má už ve svém klipu Ave maria. „Jindra přijet nemohl, pracuje a má právě noční,“ dodala Katka, která vzala s sebou aspoň dětu a tatínka.

Dorazil i Lukáš Hejlík a nejvíce si rozuměl s Míšou Dolinovou: „Oba dva jsme tady sami, tak si povídáme o chovu koz.“ Markéta Konvičková si užila večer po boku Daniela Mrózka, se kterým chystá videoklip.

Tomio Okamura se objevil se svou přítelkyní a bylo vidět, že jsou stále zamilovaní, nehnuli se od sebe ani na minutu.

Jana Bobošíková přišla se svou dcerou Janou Bobošíkovou. Obě byly krásně opálené, prý díky přípravkům, které samy prodávají.

david1

Tomio Okamura s přítelkyní a Jana Bobošíková s dcerou

Mezi hosty nechyběli také Muž roku Martin Zach, Muž roku Honza Hájek a Muž roku Martin Gardavský.

david3

Stále zamilovaná Světlana Nálepková s partnerem

Největší překvapení večera měla na svědomí Naděžda Krupská, která předvedla Ivetu a pokoušela se opít i oba oslavence, Davida Novotného a Soňu Markovou... jestli se jí to nakonec povedlo, se nám nepodařilo zjistit. :)

David7

Naděžda Krupská jako božská Iveta - bosa a s jedním z gratulantů

Prostě mejdan, jak má být.

Související články:

Reklama