Magdu Malou známe především jako výbornou muzikálovou zpěvačku a maminku dvou dcer, ke které nebyl život vždycky přívětivý. Možná právě proto se Magda před pěti lety rozhodla založit nadaci na podporu maminek a žen v nouzi. Charitativní koncert Srdeční záležitost, na němž vystupují Madginy kolegině i její kolegové z pěvecké branže bez nároku na honorář už se stal úspěšnou tradicí...

Vy nyní máte jedinečnou možnost nahlédnout s námi prostřednictvím fotografií nejen na pódium, ale i do zákulisí.

Magda Malá v obležení dětí ze sboru Prážata, který celý večer otvíral...

magda s dětmi

Známé tváře podpořily Nadační fond Magdy Malé, která se již několik let snaží pomáhat ženám v nouzi. Ve zcela zaplněném divadle Broadway vystoupila spousta hvězd, které znáte z televizních obrazovek i z koncertů...

Nejvíce fanynek měl v zákulisí David Deyl. Původně učitel tělocviku přiznal, že mu nikdy nešla čeština. Jak sympatické. :) Publikum si získal ve chvíli, kdy během své písně vyvedl ze zákulisí za ruku Magdu Malou a vyzval ji: Smím prosit? Jedno oko nezůstalo suché. :)

Na snímku s Magdou David Deyl

DavidDeyl

Zpěvačka Hanka Křížková se chlubila vyměněnými klouby: „Mám endoprotézu kyčelního kloubu, operaci kolene, ale teď už budu skákat přes kaluže,“ svěřovala se kolegyni, zpěvačce Marcele Březinové.

Na snímku Hanka Křížková v zákulisí s Magdou Malou

hankaK

Na podporu žen v nouzi zazpívala také Marcela Holanová, která vypadá výborně a stále vystupuje se svojí kapelou.

holanova

Monika Absolonová si dokonce nechat v zákulisí vyložit karty: „Příští rok bude pro mě nejlepší rok za celou moji kariéru. Vždy se mi to splnilo, věřím ve svou budoucnost,“ dodala s nadšením Monika, kterou sice trápila viróza, přesto publikum ohromila písní Teď královnou jsem já.

monika

Leona Machálková posilovala svou imunitu v zákulisí čerstvými jablky a pomeranči. Se dvěma culíky působila jako holčička.

machalkova

Večer byl tedy zábavný nejen pro publikum, ale také pro účinkující. A navíc: Dobrá věc se podařila!

Magda Malá s kamarádem a organizátorem Davidem Novotným přebírala šek z rukou Moniky Absolonové a kouče Marka Dzirasy s částkou 129 000 Kč pro Nadační fond Magdy Malé na pomoc opuštěným matkám v nouzi. „Jsme všichni rádi, že tě máme, Magdičko,“ poděkoval zpěvačce David Novotný.

predavani

Celým večerem provázel Vladimír Hron, který zpíval, během večera vyprávěl vtipy a v zákulisí i na podiu se svěřil, jak málem nestihl začátek akce, protože šel do jiného divadla, kde málem musel zahájit festival Struny podzimu. :)

hron

Mezi další hudební hosty koncertu patřili Radek Žalud, Madonna Revival, sbor Prážata či ATS Rytmic. 

majda

Přejeme Magdě i její nadaci, ať se jim nadále do budoucna daří!

Pokud byste i vy chtěli pomoci, neváhejte!

Webové stránky Magdy Malé najdete zde.

Reklama