5b2a5c5323cafobrazek.png

„Příští týden budu hrát s gypsy all stars kapelou Gipsy Brothers na romském festivalu v Domažlicích, budu i zpívat v romštině. Už vloni jsme udělali klip, ale postavit tu kapelu tak, aby byla zodpovědná a furt chodili ti stejní muzikanti bylo poměrně těžký, ale teď už máme tu partu, že jsme schopní to nabídnout. Je to takový seskupení, i kdybych tam nezpíval já, tak to se nedá na to netancovat. Podle mě je to nejtanečnější projekt, v jakým jsem kdy byl a je to zážitek. Když mám tu svojí kapelu, kde si jedu to svoje a ta kapela mě doprovází a všechno je podle mě, tak tady jsem najednou jeden z nich. Mám radost, že mě uznávají a pochválili mi i romštinu. Ono hrát na romském festivalu a zpívat špatně romsky je špatný. A oni by mi to řekli po pravdě, jsou hrozně upřímný. Jsem rád, že mě uznávají a berou. Chtěl bych hrát pro lidi, ukázat jim to. Začínáme právě na romském festivalu, kde budou jen romské kapely, tak to bude výzva,“ říká sympatický David Kraus.

5b2a5c087cf46obrazek.png
 
Na večírku Schweppes se objevila také populární herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. „Celé léto hraju Brouka v hlavě v rámci Divadla Studio Dva a těším se, točím Ordinaci a s Jirkou Burianem snad už do konce léta vykopneme mou sólovou desku. Takže léto bude spíš pracovní,“ říká krásná tmavovláska.

Martu Jandovou je vždycky radost potkat, s přátelským úsměvem se směje na všechny kolem a v její přítomnosti se člověk cítí fajn. „Teď v létě budeme na chatě u táty, mám tam studio, takže budu pracovat a nahrávat nový singl. Jinak se těším, že léto strávíme právě tam, nic nám tam nechybí a pro nás všechny je to radost být spolu a trávit čas venku v přírodě,“ říká Marta Jandová. Její dcerka už jde od září do předškoláčků, ale režim se Martě moc nezmění. „Maruška chodí už teď do školky na celý týden, takže to pro nás nebude velká změna nebo přizpůsobení se, i v průběhu roku tolik necestujeme, takže chodí do školky pravidelně. Jinak Maruška už má dva nový zuby, což mě překvapilo, že je to docela brzy. Takže nás navštívila zubní víla. Maruška si přála, aby jí donesla čokoládové penízky, tak je tam i ráno našla. Zoubky mám schované, až bude větší, tak jí je ukážu, to už na zoubkovou vílu věřit nebude,“ usmívá se šťastná maminka a zpěvačka.

5b2a5bb5a13cfobrazek.png
 
Potkali jsme se také s Nikol Štíbrovou, Lukášem Langmajerem a krásnou Vlastinou Kounickou Svátkovou. „Moje léto bude pracovní. Čeká mě natáčení a také se chystám dopsat mou třetí knížku, mám zatím šedesát stránek,“ prozradila půvabná herečka. „Máme v plánu i užít si léto a dovolenou, čekají nás vlastně dvě dovolené. Já s malým poletíme do Florencie a manžel pojede autem, jeho to za volantem baví, ale my s malým bychom tak dlouhou cestu absolvovat nechtěli, tak se potkáme až na místě. Moc se těším,“ dodává Vlastina.

5b2a5bea4d408obrazek.png

5b2a5bcd76cfeobrazek.png
 
Nikol Štíbrová své první léto jako maminka stráví s rodinou doma. „Mám pocit, že by si Mates moře ještě pořádně neužil a my tím pádem taky ne. Ale uvidíme, třeba se nakonec ještě rozhodneme jinak. Na Evropě 2 máme přes prázdniny volno, jen týden budeme moderovat After party od 9 do 12 místo Libora. Chudák, snad to nebude poslouchat. A plánujeme s holkama točit další videa. To nás, bohužel pro diváky, zatím nepustilo,“ směje se krásná Nikol.

5b2a5c23c9035obrazek.png

Foto: Schweppes

Reklama