Herečka Jitka Schneiderová je pravidelnou návštěvnicí pražského fashion weeku. Nechyběla ani tentokrát. S outfitem jí pomáhal stylista Honza Pokorný. Na akci herečka oblékla decentní černé šaty s modrými květy ozvláštněné balónovými rukávy. Ty však bohužel herečku zbytečně rozšiřovaly a dělaly jí opticky nadměrně velká ramena. Outfit doplnila kabelkou Bulgari a botami od značky Jimmy Choo.

608fda812c526profimedia-0608941869.jpg

Foto: Profimedia

Modelka a influencerka Zuzana Stráská se nebojí výrazných prvků. Na pražskou módní událost oblékla široké světlé kalhoty s ladícím topem, které doplnila výraznou růžovou bundou české značky CHATTY. Ta v celém outfitu krásně vynikala a zbytečně se nebila s žádnými jinými výraznými prvky. K celku pak zvolila ještě bílé tenisky a malou bílou kabelku. Co bychom však modelce vytkly, jsou rozhodně nepadnoucí kalhoty. Bohužel to moc nezachránil ani pásek, který byl nutností, aby jí nespadly.

profimedia-0608942563.jpg

Foto: Profimedia

Na pražském Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se ukázala také herečka a moderátorka Nikol Moravcová. Ta na akci oblékla delší šaty vínové barvy s vysokým rozparkem a průstřihem na zádech. Zezadu šaty vypadaly výborně. Zepředu však působily trochu moc upjatě a Nikol přidávaly na věku.

ds-5-.jpg

Foto: Profimedia

Trochu jako italská vdova po miliardáři vypadala návrhářka a influencerka Vanda Janda. Na týden módy oblékla outfit ze své nové kolekce. Na hlavě měla hedvábný růžovo-černý šátek, který ladil s peřím, které lemovalo rukávy černého kabátu. Zbytek outfitu se také nesl v černém duchu včetně kalhot, kabelky, bot a slunečních brýlí.

profimedia-0608944320.jpg

Foto: Profimedia

Monika Marešová si zřejmě s outfitem na Mercedes-Benz Prague Fashion Week příliš hlavu nedělala. Na akci dorazila v černém rozepnutém sáčku sladěném s kalhotami. Pod komplet oblékla pouze světle modrý croptop. Eleganci outfitu dodaly jemné černé páskové boty. Nevýrazný komplet Monika rozbila alespoň barevnou kabelkou.

profimedia-0608944098.jpg

Foto: Profimedia

Influencerka Alex Sedláčková na parkoviště u haly 25 v Pražské tržnici v Holešovicích dorazila hned několikrát. Jeden z jejích outfitů však doslova zářil. Oblékla kalhoty a košili s květinovým vzorem ve žluté barvě. Outfit doplnila růžovou kabelkou.

profimedia-0608944311.jpg

Foto: Profimedia

Slušivé rozevláté šaty od Victorie Beckham na akci vynesla Be Ha Nguyen a ukázala, že v jendoduchosti je krása. Zelená barva krásně zářila a známé youtuberce moc slušela. Outfit doplnila hnědými kotníčkovými botami na vysokém podpatku a červenou kabelkou, která jí dokonale ladila s barvou nehtů. Elegantní outfit podle nás patřil k těm nejlepším, které se na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku objevily. Be Ha v něm vypadala velmi elegantně. Vlasy stažené do culíku pak daly prostor šperkům značky Bulgari, které tak hezky vynikly.

179075886-1558756667628119-6157237799399905730-n.jpg

Foto: Kajenzi / Se souhlasem Be Ha Nguyen

Reklama