Někdo se rozhodl si pořídit v novém roce nové bydlení, jiní chtějí své staré hnízdečko předělat na moderní, ale útulný domov. Ať jste se rozhodli jakkoliv, tak právě pro vás zde máme inspiraci. Podíváme se na trendy do vašich domovů pro rok 2015.

Někdy stačí málo a váš domov se rázem může proměnit v designový skvost, ale pohodlí zůstane; není nic důležitějšího než se doma cítit co nejlépe, vždyť se také říká, všude dobře, doma nejlépe. Pojďme se tedy nyní podívat na pár trendy kousků, které by ve vašem bytě či domě rozhodně letos neměly chybět. Mějte na paměti, že i maličkosti dokážou velké věci a dodají vašemu bydlení punc dokonalosti.

Prvním trendem, který musíme zmínit, jsou rozhodně polštářky a různé přehozy či deky. U polštářku se nebojte klidně trochu popustit uzdu fantazii, ač se říká, že méně je někdy více, zde se nebojte kombinovat například zvířecí vzory s ornamenty a také mixujte různé materiály. Zde rovněž platí, že na velikosti nezáleží, proto sáhněte po různých velikostech, uvidíte, že výsledný efekt bude naprosto úchvatný. Jedno pravidlo je však důležité, alespoň dva polštářky by k sobě vždycky měly ladit.

y\

Z kolekce: F&F Home

asd

Z kolekce: F&F Home, 299 Kč

asd

Z kolekce Alexandre Turpault, prodává Confido Home, Vinohradský pavilon

Jak už jsme zmínili, doplňky tvoří krásný celek, proto na ně rozhodně nezapomínejte a volte takové, které jsou elegantní a především pak jednoduché. Absolutním hitem pro následující rok bude mezi materiály kov. Ten sice působí chladným dojmem, ale vše dohání svým nádechem luxusu a má tu výhodu, že se hodí téměř do jakéhokoliv stylu. Mezi doplňky by vám neměly chybět vonné difuzéry a svíčky, které nádherně provoní váš domov, svícny, díky nimž navodíte romantickou atmosféru, a rámečky na fotografie. Zde buďte opatrnější, fotografií by v bytě nemělo být moc, aby váš domov nepůsobil jako rodinná galerie.

ds

Z kolekce: Á LA MAISON, 1500 Kč

sd

Z kolekce DECOR WALTHER, prodává Confido Home, Vinohradský pavilon

U hitů mezi materiály ještě chvilku zůstaneme. Již jsme zmínili chladný kov, který se drží na špičce mezi trendy již několikátým rokem, ale rozhodně nesmíme opomenout zvířecí vzory a kůži. Nyní by někteří z vás mohli namítnout, že ty spíše patří do módy a oblékání. Ano, to máte pravdu, ale tak jako jsou in v módní průmyslu, tak i v bytových doplňcích se pomalu, ale jistě šplhají na pomyslný Olymp. Například takové kožené rámečky na fotografie působí velmi efektně, pokud je ještě zkombinuje s rámečky z kovu, bude to naprostá slast pro oko!

Tak jako se zvířecí vzory objevují skoro na každém kousku oblečení, tak i u doplňků do domácnosti je naleznete téměř na všem. Za zmínku stojí úžasné tapety, polštářky, koberce a v neposlední řadě je můžete vidět u koupelnových doplňků, jako je například dávkovač na mýdlo.

dsa

Z kolekce: F&F Home

Čtěte také:

Reklama