Včera jsme vyhlásili novou hledací soutěž, kde můžete získat nádhernou vůni Forever Diamonds™ od Mary Kay v hodnotě 1 090 Kč! Během tohoto týdne mohou vyhrát čtyři z vás a první vítěz za včerejší den už je na světe.

Prvním výhercem za středu se stává:

  • Facta

forever diamonds

GRATULUJEME!

Pokud se chcete také zúčastnit, tak čtěte dál.

Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 25.1.2016, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou vůni, která je aktivní ten den. Hrát můžete od středy do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli.

čtvrteční

A které dny se můžete do hledání zapojit?

  • Středa
  • Čtvrtek
  • Pátek
  • Sobota a neděle (o víkendu - v sobota a neděle - se hledá 1 vůně)

Kdo vyhrál, se dozvíte v článku, který vyjde každý následující den v rubrice Novinky. Vůni následně zasíláme výherci poštou. Soutěž probíhá od 10.2. do 14.2.2016 (o víkendu - v sobota a neděle - se hledá 1 vůně), hledání končí ve 24.00.

Výher je tentokrát opravdu hodně. Šance na úspěch je veliká! Držíme palce!

Každý den, od středy do neděle (sobota a neděle se počítají jako jeden den)  – můžete hledat kterýkoli z těchto dní, vyhraje 1 vůni aktivní pro daný den. Celkem rozdáme 4 krásné vůně.

Reklama