Máme tu vyhodnocení hledací soutěže z pátečního klání o balíček Vichy! Bylo vás hodně, kterým se podařilo najít všech 20 obrázků. A komu uděláme v pondělí radost? Na koho se usmálo štěstí v pátečním hledání?

Výherce PÁTEČNÍHO hledání je nick:

  • Brabulka

Gratulujeme výherkyni. Ty z Vás, na které se štěstí tentokrát neusmálo budete mít možnost v příštích týdnech. Redakce Vám určitě přinese opět nějakou pěknou soutěž. Ve výherním balíčku se výherkyně může těšit na

one

Unikátní novou čisticí řadu Pureté Thermale od Vichy? Seznamte se!

Stejně důležité, jako zvolit správnou péči o pleť, je její důkladné odlíčení a čistění. To představuje klíčovou část pečující rutiny, zdroj krásné, zdravé a ideální pleti. Ať už se jedná o pleťovou vodu, mléko nebo gel, je vždy potřeba respektovat nejen jednotlivé typy pleti, výběr textur, ale i stupeň znečistění pleti.

Vichy nyní přichází s novou řadou kultovních přípravků Pureté Thermale v atraktivním a moderním balení, a navíc představuje dvě novinky, čisticí přípravky nové generace: Zkrášlující čisticí micelární olej, úplně první micelární olej v lékárnách a Osvěžující čisticí gel.

Reklama