rwerwt.jpg
Foto: Profimedia

Michael Kors v pondělí na newyorském týdnu módy představil svou novou kolekci pro jaro/léto 2024. Akce se zúčastnila také řada známých osobností, mezi které patřily Blake Lively, Rita Ora, Vanessa Hudgens, Halle Berry, Olivia Wilde, Emily Ratajkowski nebo Ashley Graham.

Herečka Blake Lively zářila jako zlatá disco koule v sexy overalu ve stylu diskotéky ze 70. let. Hollywoodská diva nedávno na svět přivítala své čtvrté dítě, jehož jméno zatím nebylo zveřejněno. Stejně jako všechny ostatní ho má s manželem Ryanem Reynoldsem.

Oblíbená herečka, která se proslavila díky Muzikálu ze střední a mnoho diváků ji miluje například také jako Princeznu z cukrárny od Neflixu, dorazila celá v hnědé. Vanessa Hudgens na sobě měla svetrové šaty přepásané výrazným páskem s hadím vzorem a velkou kulatou přezkou, přes které byl přehozen plášť ve stejné barvě. Vše samozřejmě z nejnovější kolekce Michaela Korse. Outfit doladila hnědými sametovými kozačkami.

Zpěvačka Rita Ora dorazila pro změnu v černém body zastrčeném v džínových kalhotách s extrémně zvonovými nohavicemi. V černé dorazila i herečka Halle Berry. V upnutých šatech s hlubokým výstřihem a vysokými kozačkami působila mladistvě. Olivia Wilde na sobě pro změnu měla tmavě hnědý upnutý svetr, hnědé ultra mini kraťasy a černé punčochy. To vše zahalila pod dlouhý černo-bílý kabát.

Jmenované dámy seděly v publiku, ačkoliv na sobě všechny měly modely z kolekce Michaela Korse, byly tak trochu i modelkami. Byly to však Emily Ratajkowski a Ashley Graham, které se prošly v nejnovějších modelech po módním mole.

Zdroje: Profimedia, Módní přehlídka Michaela Korse

Reklama