pozar.jpgFoto: Profimedia

Známé osobnosti z celého světa přispívají na záchranu Austrálie, kterou postihla velká katastrofa. Mezi nimi je také australská komička Celeste Barber, které se už podařilo vybrat přes 700 milionů korun.
 
Australský herec Chris Hemsworth, známý například jako Thor, se rozhodl věnovat na pomoc australským hasičským službám a obyvatelům v Austrálii, kteří byli požárem zasaženi, 22,6 milionů korun. Ve videu na svém Instagramu také vyzval fanoušky, aby jakýmkoliv způsobem pomohli také.

K pomoci se přidaly i další hvězdy. Například Selena Gomez, Hugh Jackman, Kylie Minogue, Pink, Nicole Kidman a mnozí další darovali stovky tisíc dolarů. Russel Crowe a Cate Blanchett také v neděli během svých projevů na Zlatých Glóbech vyzvali lidi a hollywoodské celebrity, aby taktéž pomohli.
 
Do pomoci se zapojili i mnozí čeští influenceři. I ti vyzvali své fanoušky, aby přispěli a nebyla jim situace lhostejná. Mezi nimi je například i youtuberka Týnuš Třešničková, které se podařilo vybrat téměř 120 tisíc korun. A postupně se zapojují další. Například Fallenka, Nicol, Refew, Renne Dang a další.

Reklama