Do Hradce Králové se sjely osobnosti na tenisový turnaj, aby podpořily Nadaci Naše dítě. Tento turnaj pořádal Přemysl Krupička již poosmnácté. Mezi těmi, kteří si zahráli tenis, byli patron letošního ročníku Pavel Trávníček, Jiří Krampol, Roman Skamene, Stanislav Hložek, Marie Retková, Aleš Valenta, Česká Miss Earth 2013 Monika Leová, vítěz v pokerovém turnaji Martin Stazsko a další osobnosti.

Jiří Krampol dorazil s kamarádem a postoupili do samotného semifinále, poté ale Jirka musel skončit, protože ho bolelo koleno. Diváci se přesto divili, jak to ve svém věku válí na kurtu. „No, teda to je fešák,“ rozplývala se jedna z přihlížejících dam u hřiště. „Už to není, co to bývalo, bolí mě koleno, a tak už jsem dohrál jen to, co jsem musel,“ dodává Jiří Krampol, který poté odjel za svou manželkou Haničkou, která zůstala doma.

tenis

Pohádkový princ Pavel Trávníček se svojí přítelkyní Monikou Fialkovou se věnovali tenisu a také masážím.

tenis

Tenisový matador Stanislav Hložek nejen hrál tenis, ale hlavně zpíval a pochvaloval si, že mají s Petrem Kotvaldem spoustu koncertů.

Roman Skamene nejen že hodně zhubnul, ale i začal více sportovat: „To víte, cigarety a sport, to je moje. Já jsem měl elektronické cigarety, vím, že je to zdravější, ale mně se rozbily, tak kouřím zase cigarety, musím si nějaku pořídit, asi se to už neodnaučím, protože kouřím od mládí,“ dodává Roman Skamene.

Nejlépe dopadl na tenisovém turnaji PPS advokáti Cup Aleš Valenta: „Já jsem teď dva měsíce vůbec nehrál, ale je to fajn si zahrát s kamarády. Manželka je doma, ona by nastydla, je tady velká zima,“ dodal Aleš Valenta.

Česká Miss Earth Monika Leová si zahrála se svou kolegyní Denisou Grossmannovou. „Já jsem nehrála tenis několik let, tak nevím, jak to zvládnu,“ bála se Monika Leová, která nakonec porazila svoji kolegyni.

Česká vicemiss Michaela Štoudková přijela podporovat svého přítele Karla Šilhána: „Jsme spolu už půl roku a třeba bych ráda měla i miminko v budoucnu,“ dodává Štoudková.

Jednou z nejlepších z mužských osobností byl pokerový hráč Martin Stazsko, který se probojoval do finálové čtyhry, kde však neuspěl. „Mám to svůj druhý tenisový velký turnaj. Je to opravdu pro mě něco nového, ale potřebuji sportovat, mít raketu v ruce je něco jiného než jenom hrát karty,“ dodává Stazsko, který má přítelkyni, o které nechtěl mluvit: „Vždy to bylo složité, chtěly jít na večeři a pak jen peníze, ale to já nechci, už bych se rád usadil,“ přiznal se Milan Staszko.

tenis

 Během večerního programu vystoupili také Ester Ládová, Děti ráje – Míša Nosková a Petr Poláček nebo skupina Infinity. Pořadatel Přemysl Krupička dodává k letošnímu ročníku: „Jsem velmi spokojen, celý výtěžek ve výši 18 0400 Kč z tomboly a sbírky putuje opět Nadaci Naše dítě, kterou podporujeme již třetím rokem,“ dodává Krupička. 

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama