V pátek večer vybírala odborná porota v Náchodě z 12 krásných mužů toho nejlepšího! O titul Muž roku, což je pánská obdoba miss, se ucházelo celkem 854 pánů. Do semifinále postoupilo 60 nejlepších uchazečů. Souboj o titul nakonec svedlo šest Čechů a šest Slováků, z každé šestice nakonec porota vybrala jednoho vítěze.

Soutěž Muž roku se svým programem velmi podobala soutěži o ženskou královnu krásy. Uchazeči o titul odpovídali na všemožné otázky porotců a samozřejmě nechyběla ani promenáda soutěžících svalovců v plavkách.

Hospitalizovanou Petru Paroubkovou v křesle šéfa poroty nahradila Jana Bobošíková. S výběrem muže roku jí pomáhala i modelka Agáta Hanychová a Miss ČR Zuzana Jandová. Společně nakonec vybraly z českých uchazečů podnikatele Miroslava Jecha.

 

Slovenským mužem roku se stal trenér Martin Šmahel. Není bez zajímavosti, že Martin v soutěži porazil své dvojče, bratra Miroslava.

 

 

 

 

 

 

 

Odměnou za vítězství bude oběma pánům víkendový pobyt v Aquaparku Tatralandia v Liptovském Mikuláši. Český Muž roku navíc získal stipendium na prestižní soukromé vysoké škole. Výtěžek akce putuje dobročinné účely. Rozdělí si ho mezi sebe stacionář Cesta v Náchodě, stacionář Nona v Novém Městě nad Metují a Dětský domov v Pardubicích.

Líbí se vám?

Reklama