Měsíc červen je už tradičně spojen s konáním semifinále mezinárodní kadeřnické soutěže Art Image ChangeInternational a ani letos tomu nebylo jinak.

Semifinále soutěže proběhlo ve dnech 11. -12. 6. 2011 ve studiu Bomton Centrum krásy v Praze, kde se sešlo dvacet tři semifinalistů. Původní plánovaný počet 24 semifinalistů (počet byl oproti loňskému ročníku navýšen právě z důvodu, že jsme chtěli dát šanci většímu počtu soutěžících) byl ponížen o jeden tým, který se bohužel bez jakékoliv omluvy do semifinále nedostavil. Ani tato událost však nikomu neubrala na soutěžní náladě či pravé soutěžní atmosféře. Zachován zůstal také počet jedenácti finalistů.

Dvacet tři týmů (dvacet dva z České republiky a jeden ze Slovenska) poměřilo během dvou dnů své síly a kreativitu při vytváření těch nejlepších změn image. Po dopoledním losování čísel týmů a samotných modelek, kterými pro toto kolo byly dívky a ženy vybrané z řad veřejnosti, se všichni pustili do práce, a to přesně podle pravidel soutěže. S potěšením musíme konstatovat, že všechny semifinálové práce naplnily základní podstatu soutěže - předvést nejlepší proměnu image a s hrdostí a jistotou ukázat, že každá žena může být krásná!

Odborná porota rozhodla o 10 soutěžících, kteří postupují do zářijového finálového kola. O jedenáctém finalistovi rozhodne veřejnost formou sms hlasování v období od 4.7. do 31. 8. 2011. Zapojte se i vy a pošlete do finále svého favorita! Fotografie proměn finalistů i nepostupujících týmů jsou vystaveny také na webových stránkách soutěže www.aichi.cz a www.artchange.cz.

Finále soutěže se uskuteční dne 10. 9. 2011 jako neveřejné kolo v Bomton Centru krásy v Praze. V hodnocení finálových prací se k odborné porotě připojí také porota mediální a laická. Soutěž Art Image Change International vyvrcholí dne 5. 10. 2010 v pražském klubu SaSaZu galavečerem, na němž zároveň proběhne slavnostní vyhlášení vítězů. www.aichi.cz, www.artchange.cz

FINALISTÉ AICHI 2011

aichi

Tým č. 27 Tým č. 3
kadeřnice: Alena Gažiková, Roztoky u Prahy kadeřnice: Ilona Fryntová, České Meziříč

aichi

Tým č. 26 Tým č. 19
kadeřnice: Michaela Borovičková, Plzeň-Bory kadeřnice: Markéta Čistá, Praha

aichi

Tým č. 21 Tým č. 18
kadeřnice: Michaela Drbohlavová, Praha kadeřnice: Lenka Walderová, Praha

aichi

Tým č. 11 Tým č. 5
kadeřnice: Diana Kratochvílová, Praha kadeřnice: Lenka Pospíšilová, Ořech

aichi

Tým č. 8 Tým č. 16
kadeřnice: Dana Hauptová, Ostrava-Poruba kadeřnice: Anna Pavlicová, Praha

SMS HLASOVÁNÍ - ZVOLTE 11. FINALISTU!

aichi13 nepostupujících proměn je od 4. 7. 2011 do 31. 8. 2011 vystaveno na webových stránkách soutěže. Pomozte svými hlasy ještě jednomu soutěžícímu do finále!

Hlasy zasílejte na tel. číslo 900 09 06 ve tvaru: AICHI mezera ČÍSLO TÝMU
Hlasování bude ukončeno 31. 8. 2011 ve 24.00 hod.
Poslední finalista bude s postupem obeznámen telefonicky i písemně a platí pro něj stejné podmínky jako pro ostatní finalisty.
www.aichi.cz, www.artchange.cz