Dvojčata Harry a Luke Treadaway
Datum narození: 10. září 1984
Místo narození: Exeter, Anglie
Proslavila se: snímkem Spojeni navždy

Dvojčata z Anglie Harry a Luke Treadaway se poprvé společně ukázala ve 21 letech ve filmu Spojeni navždy. Bratři v něm hráli rádoby rokové hvězdy. Po svém debutu ale každý vydal jinou hereckou dráhou. Po téměř deseti letech dostal Harry příležitosti zahrát si ve známějších filmech jako třeba ve snímku Control od Antona Corbijna v roce 2007. Luke svůj herecký talent přesměroval na prkna, co znamenají svět a trochu se na něj zapomnělo. Karta se obrátila, když se do centra pozornosti dostal svým výkonem v seriálu Podivný případ se psem. Harry se zase objevil v televizních seriálech Koruna a Star Trek. Každopádně diváci si často myslí, že jde o jednoho a toho samého herce.

6054a4320ef9bfb.jpgFoto: Profimedia

Dvojčata Olly Murs a Ben Hart
Datum narození: 14. května 1984
Olly se proslavil v soutěži X Factor

Olly Murs vstoupil do světla reflektorů v roce 2009, kdy se zúčastnil britské verze soutěže X Factor. V posledním kole ho sice porazil Joe McElderry, ale Olly se díky své ctižádosti a talentu dostal několikrát i na přední příčky světových hitparád. Jeho píseň Please Don´t Let Me Go v nich dokonce vyhrála první místo. Jeho dvojče Bena však téměř nikdo nezná, nemají spolu totiž nejlepší vztah. Olly dokonce nešel ani na svatbu svého bratra a Ben si kvůli rodinným sporům vzal příjemní manželky.

Dvojčata Shawn a Aaron Ashmore
Datum narození: 7. října 1979
Proslavila se: X-Men a Smallville

Dvojčata původem z Londýna Shaw a Aaron Ashmore mají podobný osud jako Harry a Luke Treadaway. Shawa zná celý svět díky roli Icemana z filmů X-Men, Aaron byl zase kdysi slavný svou rolí Jimmyho Olsena z televizního seriálu Smallville (skončil v roce 2011). Diváci si ale často myslí, že Jimmy ze Smallville je zároveň i Iceman.

profimedia-0446497992.jpg
Foto: Profimedia

Dvojčata  Noelle a Cali Sheldonovy
Datum narození: 17. června 2020
Proslavila se: rolí Emmy v Přátelích

Dceru Rosse a Rachel ztvárnila v seriálu Přátelé v letech 2003-2004 dvojčata Noelle a Cali Sheldonovy, které oslaví v červnu 19. narozeniny. Dle scénáře by je ovšem Emma oslavila 4. dubna 2020. Dočkala se svého vzkazu k osmnáctinám, který jí nahráli Monica s Chandlerem? Kdo ví, každopádně dnes už dvojčata příliš známá nejsou, tehdy se v roli střídala.

6054a33238d61profimedia-0470742171.jpg
Foto: Profimedia

Reklama