Opět po roce se uskuteční jedna z nejvýznamnějších příležitostí k prezentaci dětského zboží v České republice. Veletrh potřeb pro rodiny s dětmi PRODÍTĚ se tradičně uskuteční od čtvrtka do neděle na Výstavišti v Brně, tentokrát v termínu 3. – 6. 3. 2016.  Sháníte-li základní výbavu pro miminko nebo jakékoli další praktické zboží pro děti, určitě nevynechte stánek společnosti Babypoint. Vůbec poprvé zde tato česká firma vystaví designové kočárky, autosedačky a jídelní židličky holandské značky NUNA a britské značky JOIE. Dále se lze těšit na produkty značek BeSafe, TFK, X-lander, Lässig, Voksi, Navington, Baby Ring nebo Little Angel.

Babypoint

BabypointZatímco dvě značky designových produktů NUNA z Holandska a JOIE z Velké Británie budou mít v Brně na stánku společnosti Babypoint svou premiéru, autosedačky norské značky BeSafe jsou proti nim již stálicí. Severský výrobce nabídku rozšířil o model BeSafe iZi Modular, certifikovaný dle nejnovější normy i-Size, který umožňuje na jednu společnou bázi nasadit jak autosedačku typu vajíčko, tak navazující sedačku pro děti do čtyř let věku, tu lze navíc instalovat po i proti směru jízdy. V sortimentu německých kočárků TFK zase vyniká řada „lite“, kde přibyly odlehčené kočárky s karbonovou konstrukcí. V Německu má původ i spousta novinek LÄSSIG, atraktivních a vysoce praktických doplňků pro děti i rodiče. Za všechny vyzdvihněme dětské UV-oblečky a další vychytávky na ven a na koupání. Vystavena bude kolekce kočárků X-lander 2016/2017, které jsou dle výsledků ankety Česká máma 2015 mezi maminkami těmi nejoblíbenějšími, i nejzajímavější zboží z portfolia značek Voksi, Navington, Baby Ring a Little Angel.

Babypoint

BabypointAť už si na veletrh přijdete pro inspiraci, nebo rovnou nakoupíte, pobyt si můžete zpříjemnit doprovodným programem. Ten čtvrteční s názvem „Mámo, relaxuj!“ ocení jak maminky, tak děti, pro které bude zajištěn bezplatný hrací koutek. Pátek a sobota se ponesou ve znamení Mimoňů, Transformer show a Ledového království. V sobotu odpoledne přibyde karneval s Dádou Patrasovou a v neděli pak tančení s Honzou Onderem a Luckou Hunčárovou. Dle informací uvedených na stránkách www.bvv.cz je samozřejmostí hlídání dětí od tří let, prostor pro přebalení a nakrmení dítěte, soutěže i další zábava.

Babypoint

Pro více informací o sortimentu společnosti Babypoint navštivte www.babypoint.eu nebo FB stránky.

Babypoint

Reklama