Naše čtenářka Miluše si raději připlatí za značku, protože chce kvalitu. Je přesvědčená o tom, že hlavně na sportovní výstroji by se šetřit nemělo. Jste téhož názoru?

Já zase nedám na značky dopustit. Nemusím mít ty nejdražší, to je jasné, ale zase ne žádný podřadný šunt. Značka, hlavně u sportovního vybavení, vám dá jakousi záruku kvality. Nejde mi o značku jako takovou, nemusí to být ta nejslavnější a nejznámější, ale jde mi hlavně o kvalitu.

 Na sportovním vybavení nešetřím hlavně u svých dětí. Nekupui třeba úplně nové věci, to bych se nedoplatila, ale mám jeden obchod, kde mi prodají věci zachovalé, neponičené, vlastně zánovní za zlomek ceny nových. Třeba u lyží nebo snowboardu se to určitě vyplatí. Poradí mi tam, seřídí vázání a jsem v klidu.

Co se oblečení týká, značkové věci jsou ušité z kvalitnějším moderních materiálů. Mohla bych sice ušetřit a koupit bundu u Vietnamců, ale co tím získám? Špatné výplňové materiály, věčně rozbité zipy, reklamace nulová…ne děkuji nechci, to si radši připlatím.

S pozdravem

Miluše

Milá Miluše díky za názor, já myslím, že s vámi bude většina čtenářek souhlasit. I když peněz na zbyt nemá asi žádná

Text nebyl redakčně upraven

Podělíte se s námi také o své zkušenosti s oblékáním při sportu?

  • Věnujete se i v zimním období nějakým sportům? Jakým?
  • Dbáte na to, abyste byla IN? Jak vypadá vaše výbava? Jak často ji obměňujete? Musíte mít všechno barevně sladěné? Jak moc důležité je pro vás sportovní oblečení?
  • A co sporty „sálové?“ Chodíte do posilovny, na jógu, aerobik, nebo se věnujete jiné pohybové aktivitě?
  • Jaké oblečení ke svému sportu potřebujete? Je pro vás důležité, jak při sportování vypadáte?
  • Dává vám oblečení pocit sebejistoty?
  • Už jste si kvůli sportu koupila něco hodně drahého na sebe?
  • Pomáhá vám oblečení zvednout sebevědomí? Pomáhá vám k lepším výkonům?

Budu se těšit na vaše příspěvky a třeba i na fotky vašeho sportovního vybavení na adrese: 

redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy za svůj příspěvek?

Balíček revitalizační kosmetiky Planet Spa od Avon, který obsahuje, čistící krém, pleťovou masku a ampule pro regenaraci vaší pleti

dárek

Reklama