Charakteristickými prvky kolekce budou ženskost a jemnost. Převládajícími barvami se stanou chladné pastely v pestré paletě odstínů. Nemenší důraz klade Posen na nové siluety. Součástí kolekce jsou kusy, jejichž vyvzorování by se neobešlo bez špičkových technologií – právě v nich už INVISTA mnoho let kraluje. Jmenujme například okouzlující blůzy z luxusního bílého žakáru, ošetřené povrchovou úpravou textilií TEFLON®. Díky vlastnostem TEFLONU – odolnosti vůči skvrnám při zachování původní textury oděvu – si tyto blůzky udrží barvu i povrchovou úpravu po celou sezónu!

Posen ve svých módních kreacích hojně využívá také vlákno LYCRA®: do jeho nové kolekce patří třeba hedvábný svetřík a šarmantní dámské šaty. LYCRA® umožňuje, aby si tyto luxusní materiály dlouho udržely svou přiléhavost a řasení, dobře splývaly – a přitom svým nositelkám poskytly svobodu pohybu. A to ještě vláknu LYCRA® není zdaleka konec: mezi podzimní kolekci se totiž řadí i sexy punčochy Wolford®, vyšperkované zlatými korálky Swarovski, které se bez přídavku vlákna LYCRA® prostě neobejdou!

Zac Posen ke své novince pro podzim řekl: “Moc mě bavilo vytvářet romantickou kolekci z luxusních materiálů, která se přitom hodí i pro běžné nošení. Právě vlákno LYCRA® a povrchová úprava TEFLON® umožňují, aby má kolekce byla taková, jakou jsem ji chtěl mít.“

Podrobnější informace o Zacu Posenovi lze nalézt na www.zacposen.com.

Reklama