V Centru Černý Most se poprvé u nás představuje španělská ikona TOUS nabízející luxusní kabelky, hodinky, parfémy, šperky a další stylové doplňky. Značka známá roztomilým symbolem medvídka své renomé staví na téměř stoleté historii a precizních řemeslných postupech kombinovaných s nejmodernějšími technologiemi. Doplňky z dílny TOUS definuje osobitý styl, který si získal své fanoušky v metropolích, jako jsou New York, Madrid, Barcelona, Paříž, Šanghaj, Tokio či Moskva. Ani české vyznavačky módy by si proto neměly nechat ujít návštěvu jediného českého butiku TOUS v Centru Černý Most, kde na ně čeká bohatý sortiment okouzlujících doplňků.

tous

Centrum Černý Most rozšířilo portfolio svých unikátních prodejen o populární španělskou značku TOUS, vyhledávanou nejen v Evropě, ale i Severní Americe či Mexiku. V její nabídce figurují šperky, kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky vhodné pro každou příležitost. Kousky z dílny TOUS jsou prosycené emocemi, jejich svěží inovativní design oslovuje ženy s citem pro módu bez ohledu na věk. Symbolem značky se již roku 1985 stal medvídek TOUS, který dnes má své nezastupitelné místo v každé její kolekci. Svými jemnými oblými tvary a něžností vyvolává ty nejkrásnější vzpomínky na dětství. Pro mnohé vyznavače značky se stal nepostradatelným talismanem pro štěstí.

tous Společnost TOUS provozuje více než 500 butiků na pěti kontinentech – zastoupena je například v Barceloně, Madridu, New Yorku, Šanghaji, Tokiu či Moskvě. V září k těmto evropským metropolím navíc přibyla i Praha. „Děláme vše pro to, abychom zákazníkům nabízeli nadstandardní služby a značky, které jinde nenajdou. V září jsme pod střechou Centra Černý Most přivítali celosvětově oblíbený brand TOUS. Věřím, že i v České republice rychle získá své příznivce,“ řekl Tomáš Urbanovský, manažer Centra Černý Most. „Jsme rádi, že privilegium nakupovat v jediném tuzemském butiku TOUS můžeme nabídnout právě našim zákazníkům,“ dodal.

Zkušený profesionální tým španělské rodinné značky naslouchá svým zákazníkům a přizpůsobuje nabídku konkrétním potřebám a vkusu v jednotlivých zemích. TOUS sází na inovace a stylový design, zůstává ale zároveň věrna svým klasickým hodnotám jako tradiční řemeslné zpracování. Ikonická značka jej navíc kombinuje s těmi nejmodernějšími technologiemi.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

Reklama