Společnost Futugo companies přivádí na trh značku kartáčů na vlasy britského kadeřníka celebrit Richarda Warda. Richard Ward strávil pět let inovativním vývojem a náročnými testy, než světu představil značku Tangle Angel.

Richard, jako zkušený odborník v kadeřnickém odvětví již dlouho hledal dokonalý kartáč a to jak na mokré, tak i na suché vlasy zároveň. Od dokonalého kartáče očekával, že bude umět bezbolestně rozčesat vlasy každé zákaznice a zároveň bude antistatický a antibakteriální. Vzhledem k tomu, že ho nabídka na trhu neuspokojila, musel se vydat cestou vlastní výroby a vytvořil naprostý unikát.

ang

Tangle Angel jsou jedinečné vlasové kartáče s ergonomickým designem s dlouhými i krátkými štětinami. Tangle Angel je jediný kartáč na světě, který je až z 99,9% antibakteriální. Kartáče Tangle Angel jsou odolné proti teplu, vodě a mají vynikající antistatické účinky. Kartáče jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Richard Ward je vyhledávaným kadeřníkem celebrit, mezi jeho zákaznice patří např. Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge.

Tangle Angel je „must have“ kartáč do každé domácnosti a pro všechny módní nadšence. Už žádné klouzavé kartáče do ruky! Tangle Angel má nejen andělsky dokonalý design, ale výborně se drží v ruce a rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy, které jindy nelze rozčesat. Příjemně masíruje během česání pokožku hlavy, čímž vyživuje kořínky vlasů. Je vhodný na všechny typy vlasů, dokonce i na prodloužené vlasy a příčesky. Používá se na suché i mokré vlasy.

Hlavní benefity kartáčů Tangle Angle:

  • velice snadně a bezbolestně rozčeše jak mokré tak i suché vlasy
  • antibakteriální, antistatický
  • odolný proti teplu a vodě
  • vhodný pro všechny typy vlasů
  • ergonomický tvar s rukojetí
  • snadno se čistí

  angel

 

angel

Tangle Angel (výška kartáče: 187 mm, cena: 499 Kč)

 clas

cerna

Tangle Angel Classic (výška kartáče: 187 mm, cena: 499 Kč)

 cherub

cherub

Tangle Angel Cherub ( výška kartáče: 148 mm, cena: 399 Kč)

babymale

Tangle Angel Baby (výška kartáče: 83 mm, cena: 199 Kč)

K dostání: v síti parfumerích Marionnaud a na www.marionnaud.cz a www.qudo.cz/tangle-angel.

Reklama