Projekt Schauma školkám na pomoc mateřským školám má svého vítěze

Děti z mateřské školky v Chotěšově na Plzeňsku se mohou radovat. Zvítězily totiž v soutěži Schauma školkám, kterou značka Schauma Kids vyhlásila v létě roku 2010. Výhra 100 tisíc Kč bude využita na nákup nového vybavení, pomůcek nebo hraček. Hlavním cílem této akce bylo poskytnout mateřským školám možnost vyhrát finanční odměnu pro další rozvoj, a zároveň aktivně zapojit do soutěžení děti, jejich rodiče i zaměstnance školky. Záměr se zdařil a akce se setkala s velkým úspěchem.

schauma

Do soutěže Schauma školkám se mohly přihlásit všechny mateřské školy v České republice. Stačilo se zaregistrovat a pak společně s paní učitelkou zapojit fantazii a vytvořit originální výtvarnou koláž. Podmínkou bylo použití alespoň sedmi etiket z produktů značky Schauma Kids, což nebylo těžké. Děti sbíraly etikety ze šamponů Schauma Kids Jahoda nebo Multivitamín či ze spreje Schauma Kids Jahoda. Svá výtvarná díla pak školky musely odevzdat do 10. listopadu 2010.

Zaslaných prací přišla spousta a byly opravdu vydařené, takže porota neměla vůbec jednoduché rozhodování. Hodnotila se nejen originalita nápadu a výtvarná technika, ale přihlédlo se i k tomu, kolik dětí na koláži pracovalo.

schauma

Projekt značky Schauma Kids pomohl sice „jenom“ jedné z mateřských školek, ale dětem z ostatních školek přinesl zajímavou a originální soutěž, do které se s nadšením zapojily.

Reklama