Značka Sally Hansen, salónní péče pro domácí použití, vznikla v roce 1958. Je průkopníkem v barvách a péči o nehty a expertem na nehty s 50letou tradicí! V USA je nyní číslem 1 v kategorii nehtů.

Sally Hansen znamená:

  • 50 let tradice a výzkumů (číslo 1 v péči o nehty v USA)
  • nepřekonatelný expert v péči o nehty (neustálé inovace, barvy a kreativita v profesionální kvalitě)
  • salónní technologie pro domácí užití (rychle, jednoduše, prakticky s profesionálními tipy)

Sally Hansen představuje 3 kroky ke krásným nehtům v domácích podmínkách:

  • Krok 1: VYTVARUJE
  • Krok 2: OŠETŘÍ
  • Krok 3: NABARVÍ

hansen

VYTVARUJE

Perfektní manikúra začíná dokonalým tvarem nehtů a přípravou. Díky pomocníkům od Sally Hansen to bude hračka.

hansenZKRAŤTE: Kleštičky na nehty se zachytávačem Nail Clip With Catcher čistě a precizně zastřihnou vaše nehty na jeden stisk. Odnímatelný zásobníček, který zachytí ustřižené nehty, po stříhání jednoduše vyprázdníte. (149 Kč)

 

hansenVYTVARUJTE: Safírový pilník Sapphire File vytváří perfektní okraje, což preventivně napomáhá proti třepení a odlupování nehtů. Špička pilníku pak jemně vyčistí prostor pod nehty. (99 Kč)
hansenExtra hrubý, dvoustranný pilník Extra Strong Boards má hrubý i středně hrubý povrch pro perfektní tvarování a vyhlazení pevnějších a umělých nehtů. (99 Kč, 2 kusy v balení)

hansenODLAKUJTE: Hydratační odlakovač s vitaminem E a Aloe Vera je určený pro křehké nehty, kterým dodá potřebnou vlhkost a pomáhá je udržet pevné a zdravě vypadající. (59 Kč)


hansenPro citlivé či umělé nehty je vhodný profesionální odlakovač s hansenvitaminem E a heřmánkem, jenž rychle a jemně odstraní lak z povrchu. (59 Kč)
Pokud máte slabé nehty, použijte zpevňující odlakovač, který díky svému složení s vitaminem E a pšeničnými proteiny, pomáhá zpevňovat a posilovat jemné a tenké nehty. (59 Kč)

OŠETŘÍ

Krásné barvy dobře vypadají a drží jen na zdravých nehtech. Vyberte si z nabídky profesionální péče od Sally Hansen a získejte silné a zdravé nehty.

PÉČE O NEHTOVOU KŮŽIČKU: I nehtová kůžička vyžaduje péči a výživu. Olejíčkem s vitaminem E, výživným krémem na nehtovou kůžičku nebo péčí o nehtovou kůžičku v tužce dodáte potřebné pěstící látky a zbavíte se záděr.
hansenOlejíček Vitamin E Nail & Cuticle Oil je vhodný pro křehké a nerovné nehty a suchou nehtovou kůžičku a záděry. Komplex z přírodních esenciálních olejů s pšeničnými klíčky, meruňkovými jádry a saflorovým olejem, z aloe a panthenolu se rychle vstřebává a pomáhá vyživovat nehty a nehtovou kůžičku. (149 Kč)
Extra bohatý krém na kůžičku Diamond Strenght s exkluzivními částečkami diamantů, proteinů a vitaminů poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Tento výživný krém zabraňuje hansenvysušování a popraskávání nehtové kůžičky a zajistí vám zdravě vypadající a zářivé nehty. (199 Kč)
hansenZbavte se suché nehtové kůžičky, bolestivých záděr a křehkých nehtů, které se třepí a lámou. Péče o nehtovou kůžičku a nehty v tužce Maximum Growth vyživuje nehtovou kůžičku i nehty okamžitě! Hydratační pečující složení v tužce obohacené o fluorid, vitaminy E, A, C, pro-vitamin B5 a aloe působí rychle, do hloubky vyživuje a udržuje hydrataci, čímž podporuje nehtový růst. (149 Kč)

PÉČE NA POSÍLENÍ A RŮST NEHTŮ: Podle typu nehtů si vyberte druh pečujícího přípravku a naneste kúru pro podporu růstu nehtů, zpevňující péči či posilující péči.
hansenOšetřující lak Maximum Growth zaručí krásnější nehty už za 1 týden. Každodenní nehtová péče s hedvábnými proteiny dodá problemtickým nehtům sílu a ochranu, kterou potřebují pro růst. Posílí měkké a slabé nehty proti třepení a odlupování. (149 Kč)
Chcete mít o 30% vizuálně delší nehty během 5 dnů? hansenProfesionální nehtová kúra Nailgrowth Miracle se sojovými proteiny pomáhá posilovat a podporovat nehtový růst bez lámání nehtů. Keratin pomáhá chránit nehty proti třepení a lámání. Kolagen a multivitaminy stimulují zdravý nehtový růst. (199 Kč)

hansenPro pevnější, krásnější a dlouhodobě chráněné nehty je tu zpevňující péče Hard as Nails, která dodá nehtům pevný, hladký a odolný povrch. Ošetřující lak zabraňuje odlupování, třepení a lámání nehtů. (99 Kč)
hansenPosilující péče pro silně problematické nehty zajistí o 50% pevnější nehty během 3 dnů. Exkluzivní složení nehtové péče Miracle Cure s mikro-minerály vyplní prasklinky a poškození a okamžitě posílí a zpevní nehty. Ihned zabrání třepení a odlupování nehtových vrstev a spojí je dohromady. (199 Kč)
hansenSložení zpevňující péče s titanem a pravými mikro-diamanty okamžitě zpevní a spojí křehké vrstvičky nehtu v prakticky nerozbitný ochranný štít. Okamžitá zpevňující péče Diamond Strenght pomáhá zastavit lámání nehtů a zajistí pevnější a silnější nehty během 5 až 7 dnů. (199 Kč)

PODKLADOVÉ A VRCHNÍ LAKY: Vždy používejte podkladové laky, abyste své nehty chránili. Na nehty nalakované barevným lakem použijte vrchní lak, který dodá nehtům dodatečný lesk, zabrání odlupování a prodlouží trvanlivost vaší manikúry.
hansenVrchní lak spojí všechny vsrtvy manikúry v jeden silný ochranný štít, který odolá otlučení, popráskání a odlupování. Mega Shine obsahuje platinový pudr známý svým zrcadlovým leskem a pevností. Tento vrchní lak prodlouží trvanlivost krásné manikúry až po 10 dnů! (199 Kč)
hansenPosilující podkladový a vrchní lak Double Duty pro zářivé a odolné nehty! Při použití jako podkladový lak nehty hydratuje a vyživuje provitaminem B5, vyhlazuje povrch nehtu a pomáhá lepšímu přilnutí bareveného laku pro delší trvanlivost. Při použití jako vrchní lak chraní manikúru díky nylonu. Nehty jsou chráněny pevnou, zářivou a odolnou vrstvou. (149 Kč)

NABARVÍ

Odvážná rudá, tajemná fialová, delikátní růžová, šik béžová ... pro jakoukoli příležitost si vyberte barvený lak, který v sobě skrývá kombinaci módy a technologie. Vyberte si jakýkoli z barevných laků od Sally Hansen.

hansenPOSÍLENÍ: Diamond Strenght je určen pro nehty, které se třepí a lámou. Exkluzivní lak na nehty s diamantovým práškem pro silné a zářivé nehty vydrží až 10 dnů. (199 Kč)

hansenZPEVNĚNÍ: Lak na nehty s bio-aktivním sklem Hard as Nails Xtreme Wear je vhodný pro normální nehty, které zpevní. (99 Kč)

hansenPŘIROZENOST: Set francouzské manikúry Hard as Nail French Manicure Kit nabízí perfektní manikúru jako ze salónu i v domácích podmínkách. Obsahuje vše, co potřebujete pro rychlou a kvalitní profesionální manikúru: samolepící šablony, lak na bílé konečky a barevný lak (odstín růžové či béžové). (199 Kč)

Značka Sally Hansen je k dostání exkluzivně v síti drogerií dm a v OD Tesco My v Praze.

Více inspirace najdete na stránkách www.coty.cz

Reklama