Jestliže oči jsou okna do duše, pak brýle jsou její výkladní skříní. Sluneční brýle jsou atraktivním módním doplňkem, který nejenom oživí váš outfit, podtrhne vaši osobnost, ale především ochrání váš zrak. Česká značka Relax letos slaví 20 let svého působení na trhu! Narozeninová nálada se promítla i do složení letošní kolekce slunečních brýlí, kterou v těchto dnech představuje.

brýleKolekce je odvážnější, více trendy, ale přesto je složení různými typy modelů důkladně promyšlené. Výsledkem je bohatá, rozmanitá nabídka tvarů a stylů, ze které si vybere úplně každý. Najdete si brýle, které vám sednou při jakékoliv příležitosti: ať už jedete k moři, jdete se jen tak projí do města nebo plánujete výlet na kole či inlinech. Všechny brýle značky Relax bezpečně chrání proti UV záření.

brýleLetos se nosí barevnější brýle, a to nejenom na party! Neupínejte se pouze k černé barvě. Neotřele a zároveň elegantně totiž působí třeba i jantarově modré rámy nebo rámy s květinovými vzory či s motivy dřeva.

„Protože chceme, aby brýle nejen dokonale seděly a podtrhovaly osobní styl uživatele, ale také zprostředkovaly kouzelné, nezapomenutelné zážitky, brýlyklademe velký důraz na správnou volbu čoček, jejich zabarvení, technologiím zvyšující uživatelský komfort jako polarizace, samozatmavování, filtr modrého světla a podobně“: říká Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí značky Relax.

Vzhledem k tomu, že brýle Relax jsou vyráběny ve stejných továrnách jako renomované zahraniční značky, český zákazník získává brýle světové kvality za skvělé ceny

Hlavní kritéria pro výběr slunečních brýlí:

  1. Účel - při jaké příležitosti budeme brýle nosit – sport, dovolená u moře, módní doplněk k oblečení atd.
  2. Tvar obličeje – brýle by měly vyzdvihnout naše přednosti a naopak potlačit tu část obličeje, na kterou nechceme upozorňovat. Nesmí nás nikde tlačit, sedět na lícních kostech apod.
  3. Funkční vlastnosti – samozřejmostí je ochrana proti UV záření. Benefitem, který zpříjemňuje vidění, jsou například polarizační a samozatmavovací  čočky, zrcadla a anti-reflexní vrsty atd. Důležitý je také materiál, z kterého jsou čočky a rám vyrobeny. Rám vybraných modelů je vyroben z ultralehkého a pružného materiál TR90. Tyto brýle se nosí sami, na nose je ani neucítíte. Zvláště v dětské kolekci objevíte SOFT TOUCH materiál – sametově měkký a velmi ohebný, který se i stěží poškrábe. Pro děti jako dělaný.

Vybrané novinky 2016

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

Nechte se inspirovat kolekcí 2016 značky Relax pro děti a sportovce

Dětské

brýleRelax Lamu R3070C Nádherné dívčí brýle pro malé tygřice. Z bezpečných materiálů a v kvalitním provedení. Kouřově zabarvené čočky jsou odolné k poškrábání.
Doporučená MOC: 499 Kč.                                                                       

 

brýleRelax Cantin R3073C
Konečně pořádné sluneční brýle pro malé sportovce. Bezpečné a odolné materiály, kvalitní zpracování. Protiskluzové nosníky zajišťují zlepšují stabilitu brýlí.
Doporučená MOC: 439 Kč. 

brýleRelax Kili R3069AIkonický model wayfarer v dětském provedení. Skvěle padnoucí brýle z odolných a bezpečných materiálů v párty barvách.
Doporučená MOC: 499 Kč. 

 

Sportovní

brýleRelax Quadra R5396BSportovní sluneční brýle, které se svým tvarem hodí zejména na kolo. Přesto, že působí robustně, jsou překvapivě lehké a padnou každému obličeji.
Doporučená MOC: 499 Kč.

brýleRelax Gaga R5394AFantastické sluneční brýle sportovního stylu na sport i do města. Skvěle padnou, sluší, jsou odolné a mají proti skluzové nosníky. Zaujmou modrým zrcadlem na čočkách.
Doporučená MOC: 439 Kč.

brýleRelax Ambu R5398CVizuálně i konstrukčně lehké brýle, které se anatomicky přizpůsobí obličeji i hlavě. Kvalitní materiály rámu a čoček přináší extrémní odolnost proti nešetrnému zacházení. Tenké stranice skvěle sedí v helmě.
Doporučená MOC: 499 Kč.

Značka Relax slaví 20 let

relax12

Reklama