Celková výše daru přesáhla již 2,5 milionu korun, což je částka, která výrazně napomáhá k dlouhodobému fungování SOS dětských vesniček v České republice. Jak můžete mimo kampaň ‚Oplať úsměv‘ pomoci i Vy, zjistíte na OPLATUSMEV.CZ.

V letošním roce se podařilo nashromáždit 832 645 Kč, které pokryjí nejen mzdy sociálních pracovníků a pedagogů, ale poputují třeba i na kompletní rekonstrukci koupelen v domcích pro pěstouny brněnské SOS dětské vesničky. Nad rámec darované částky pak značka Orbit připravila pro děti workshop dentální hygieny i se zapojením ambasadorky Ivy Kubelkové a pěvecky nadaným dětem dala možnost s Ivou přímo ve studiu nazpívat píseň s všeříkajícím názvem „Úsmev“, která kampaň doprovázela.

„Značka Orbit si velmi váží partnerství s SOS dětskými vesničkami a těší nás, že se i v letošním roce podařilo nashromáždit krásnou částku, která opět pomůže tam, kde je to nejvíce potřeba. Věřím, že upřímný dětský úsměv je odměnou pro všechny, kteří se zapojili,“ komentuje třetí ročník kampaně ‚Oplať úsměv‘ Denisa Žideková, Brand Managerka značky Orbit pro střední Evropu.

Přidává se k ní také Mgr. Jindra Šalátová, národní ředitelka SOS dětských vesniček, když říká: „Spolupráce se značkou Orbit již tři roky přispívá k tomu, že se dětem v naší péči nejen zlepšují podmínky pro život, ale díky aktivitám, které značka v rámci kampaně ‚Oplať úsměv‘ pořádá, získávají větší sebejistotu a chuť se usmívat. To je velmi důležité pro jejich budoucnost a zdravý vývoj, aby se z nich stali sebevědomí lidé, což je dar, který se číslem vyjádřit nedá.“


Více na OPLATUSMEV.CZ :-D

Reklama