Zdravý životní styl je jednoznačným trendem posledních let. Na seznam našich volnočasových aktivit přidává nejrůznější formy pohybu, proměňuje dlouholeté stravovací návyky. Lidé začínají řešit nejen, co jedí, ale také v jakém nádobí a na jakých spotřebičích vaří.  Česká značka MORA, s tradicí začínající v roce 1825, své zákazníky dobře zná a dokáže výrobky přizpůsobit jejich požadavkům – výsledkem jsou inovativní funkce umožňující zdravé vaření, moderní a promyšlený design a uživatelsky přívětivé ovládání. A nejen to, značka MORA své zákazníky podporuje v aktivitách prospívajících jejich zdraví. Aktuálně tak činí prostřednictvím iniciativy Česko se hýbe.

Mora

Projekt Českého svazu aerobiku a fitness Česko se hýbe se v souladu se svým názvem snaží prostřednictvím propagace pravidelné přiměřené fyzické aktivity rozhýbat celé Česko. V době, kdy je každý druhý Čech ohrožen nadváhou či obezitou určitě skvělý počin. Projekt se zaměřuje především na děti a rodiče s dětmi, právě tyto cílové skupiny jsou současným problémem nedostatku pohybu citelně zasaženy. A značka MORA pomáhá! Od 19. do 29. 5. se na facebooku Česko se hýbe může každý zájemce zapojit do soutěže o 3 samostatně stojící nerezové mikrovlnné trouby MORA, stačí zodpovědět tři otázky. Výherci navíc dostanou pozvánku na finále soutěže Česko se hýbe 6. 6. v pražském Sportovním klubu Slavie. Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Mora

Mora

Značka MORA nabízí široký sortiment kuchyňských spotřebičů za dostupné ceny. Vše od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par, sporáky či vinotéku.

Mora

Mora

Objevte svět MORA. Svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu. www.mora.cz

Mora

 

Reklama