Společnost Fenix Eastern Europe GmbH zahajuje spolupráci se sítí obchodů HUDYsport, ve kterých nově naleznete tzv. „shop-in-shop“ – prostor věnovaný švédské outdoorové značce Fjällräven. V tomto jasně skandinávském prostředí od března najdete novou kolekci jaro/léto 2016!

Značka Fjällräven nabízí nadčasové, vysoce funkční a kvalitní outdoorové oblečení a vybavení, které je šetrné k životnímu prostředí. V prodejnách HUDYsport bude kromě vlajkové značky Fjällräven k dostání také obuv značky Hanwag a outdoorové vybavení Primus a Brunton.

Fjällräven

Jsme velmi rádi, že budeme od března oficiálně spolupracovat právě s HUDYsport,“ říká Harald Heim, generální ředitel společnosti Fenix Outdoor, která zastřešuje výše zmiňované značky. „S rostoucím povědomím o našich značkách a poptávkou po našich produktech v České republice jsme potřebovali najít způsob, jak rozšířit naši distribuci a zároveň udržet naše zaměření na profesionální distribuci na vybraných místech. Především díky tomuto zaměření na vysokou úroveň služeb a profesionalitu vnímáme partnerství s HUDYsport jako logický krok. Jedná se totiž o stejné atributy, které HUDYsport ztělesňuje. Jsme hrdi a poctěni, že jsme se stali partnerem právě HUDYsportu, jednoho z předních outdoorových odborníků v Evropě. Díky síti jejich obchodů si tak bude moct dopřát Fjällräven vybavení v České republice opravdu každý.“

„Naši zákazníci značku Fjällräven znají, protože některé její produkty již máme v nabídce. Od března však na našich prodejnách nabídku nejen rozšíříme, ale také představíme prostor zcela dedikovaný této značce. „Shop-in-shop“ je u zákazníků stále více oblíbenou formou nákupu, jelikož usnadňuje orientaci v nabídce značky, a také díky vlastnímu designu umocňuje její charakter,“ říká Ondřej Johanovský, generální ředitel české outdoorové firmy HUDYsport.

Fjällräven

Portfolio značky Fjällräven je velmi široké, zahrnuje nadčasové a kvalitní oblečení zaměřující se na specifické, nejen outdoorové podmínky, dále batohy, tašky, doplňky a další vybavení, které si vyberou nejen outdooroví nadšenci, ale také všichni ti, kdo se chtějí odlišit při každodenním nošení.  Další ze značek, které budou v obchodě k dostání, je tradiční bavorská obuvnická značka Hanwag, která se již od roku 1921 specializuje na výrobu pohorek a bot pro outdoorové aktivity a její devízou je ruční výroba a kvalitní řemeslné zpracování. Tato značka bude pro síť obchodů HUDYsport vlastně comeback, jelikož HUDYsport byl jejím dlouholetým distributorem na území České republiky.  Značka Primus vyrábí vařiče a další vybavení ke kempování. Její produkty za více než stoletou tradici firmy testovali uznávaní horolezci a průzkumníci. Čtvrtou značkou, jejíž výrobky budou v nové prodejně k dostání, je firma Brunton. Vyrábí záložní zdroje energie, kompasy, svítilny a další vybavení, které je třeba nejen při pobytu v přírodě.

O značce Fjällräven

 Značka Fjällräven byla založena v roce 1960 Åkem Nordin v severošvédském městečku Örnsköldsvik v suterénu jeho domu.  Dnes tato společnost vyrábí nadčasové, funkční a odolné outdoorové vybavení s globálním dosahem a obchody této značky najdeme ve více než 20 zemích světa. Produktová řada Fjällräven zahrnuje outdoorové oblečení pro ženy i muže, stejně jako i batohy, stany a spací pytle. Značka Fjällräven vyznává zodpovědné chování vůči lidem, zvířatům i přírodě a také podporuje a udržuje zájem o venkovní aktivity.  Společnost je organizátorem dvou populárních outdoorových akcí, Fjällräven Classic a Fjällräven Polar, kterých se každý rok účastní tisíce lidí. Fjällräven je součástí Fenix Outdoor Group.

Fjällräven

Více informací na www.fjallraven.com

Reklama