5e7b4996dc723image.png
Výsledkem je velmi atraktivní funkční kolekce plná barev a vzorů, která posouvá možnosti využití outdoorového oblečení a bot nejen v přírodě, na trecích, ale i pro běžné nošení ve městě. A tak například v dámské kolekci nalezneme letošní módní hit - květinové vzory, výrazné i příjemné pastelové odstíny barev.

Naprostou novinkou je kolekce univerzálních dámských a pánských bot Columbia SH/FT, které mají oblíbený design fashion tenisky, hodí se do města, ale zároveň splňují i kritéria boty na trek do přírody. Inovativní technologie Columbia se objevují v nových textilních úpravách zajišťujících maximální pohodlí nošení a jsou efektivně kombinovány v širokém portfoliu výrobků od svrchních bund, přes funkční mikiny, kalhoty až po trička a šortky.

Důraz je kladen i na atraktivní střihy a designové potisky. Výsledkem je oblečení, které najde své univerzální uplatnění v každodenním životě aktivního jedince. Klasické outdoorové kolekce pak doplňuje lifestylová kolekce pro mladé Columbia Icons, která vybírá z archivu značky Columbia historické ikonické modely a představuje je v duchu současných módních trendů.

Columbia garantuje jaro v suchu a pohodě

5e7b4933b479cimage.png5e7b49630895dimage.pngOblíbené kolekce zcela voděodolných a zároveň prodyšných bund Columbia OutDry Extereme s nepromokavými švy se letos rozrostla nové modely. V dámské kolekci o prodlouženou verzi ve stylu parky, v pánské kolekci pak o zcela nový velmi lehký model bundy OutDry Ex Lightweight Jacket, která lze velmi jednoduše sbalit na cesty do malého balíčku. Přináší také vylepšené modely ekologické verze Columbia OutDry Ex ECO. Kromě technologie OutDry se 100% ochranou před deštěm a vlhkostí vynikají tyto bundy detailním propracováním, jsou vybavené na míru nastavitelnou kapucí, řadou odvětrání v podpaždí i v oblasti prsou, nepromokavými zipy a dalšími funkčními detaily. Cena prodloužené dámské bundy Columbia OutDry Ex Mackintosh je 6 499 Kč. OutDry Ex Lightweight Jacket je k dispozici v dvou barevných variantách za 5 799 Kč. Nohy v suchu pak ohlídá novinka, kterou jsou lehké, pohodlné nepromokavé multifunkční sportovní boty s technologií OutDry – Columbia Vitesse OutDry za 2 999 Kč.

5e7b49cda5fa0image.png5e7b49ebeb0dcimage.pngDámská bunda Columbia Inner Limits II je další novinkou v kolekci. Tato bunda je určena k běžnému nošení v přírodě s módním květinovým potiskem je dost trendy i do města. Díky technologii Omni-Tech je nepromokavá a prodyšná. K dispozici je v dvou květinových a čtyřech dvoubarevných verzích za 2 599 Kč. Pánská bunda Columbia Rain Scape s technologií Omni-Tech by neměla chybět v žádném šatníku aktivního muže. Je prodyšná a zároveň nepromokavá s mnoha funkčními propracovanými detaily. V prodeji je ve čtyřech barevných variantách za 3 399 Kč.

Více na COLUMBIA.CZ
5e7b4a2d9f522image.png

Reklama