CHLOÉ - značka, jejíž jméno prý bylo vybráno pro ženskou vřelost, kterou vyzařuje v dokonalé harmonii s náladou Paříže; mladistvé, moderní, plné odvahy a touhy.

Aktuální kolekce je velmi dívčí, elegantní a veselá. Kabátky s vroubkovanými okraji, rozevláté šortky s vysokým pasem a nabírané šaty v béžové, smetanové a meruňkové, které v kontrastu se zelenou či zvonkově modrou působí jemně a svěže.

hh

Ženskost modelů podtrhují široké mašle uvázané v pase. Tento detail zdobí kalhoty, sukně i něžně pojaté korzety a overaly. Tentokrát jsou modely prosté potisků a výšivek, které jsou jinak pro značku tak charakteristické.

hh

Elegantní boty na vysokých podpatcích i sandálky na nízké platformě v kombinaci kůže a lesklého plastu spojuje zdobné vázání kolem kotníku.

hh

Tato kolekce je k dostání v Concept storu SIMPLE v Pařížské ulici v Praze.

V době, kdy pro značku tvořil návrhář Karl Lagerfeld (roku 1966 se hlavním návrhářem)se staly jejími věrnými zákaznicemi takové hvězdy jako Jackie Kennedy, Brigitte Bardot, Maria Callas nebo Grace Kelly.

Dnes, stejně jako před lety, jsou Chloé uchváceny mladé hvězdy - např. herečky Kirsten Dunst a Natalie Portman či modelka Lou Doillon. Všechny milují jemnou eleganci tohoto francouzského módního domu.